Strona główna Na Blogu Potrzebny hosting lub domena? Sprawdź mnie

Potrzebny hosting lub domena? Sprawdź mnie

8
0
PODZIEL SIĘ

Jeżeli poszukujesz taniego rozwiązania dla Twojej firmy, planujesz założyć swoją stronę, wizytówkę a nie chcesz płacić za hosting i domenę kilkuset złotych zainteresuj się moją ofertą. Posiadam szybki serwer obsługujący PHP, MySQL, możliwość instalacji WordPress, Joomla, Drupal, skryptu forum. Wygodny dostęp poprzez FTP oraz wsparcie techniczne.

Chcesz mieć stronę z końcówką .4free24.eu? To na pewno lepsze rozwiązanie niż tanie darmowe domeny przeładowane reklamami, a dodatkowo moja subdomena jest przyjazna dla wyszukiwarek pod kątem SEO. Możesz też podpiąć swoją zewnętrzną domenę pod swoją subdomenę.

To nie jest Ci potrzebne?

Może potrzebujesz landing page z własnym reflinkiem? w ofercie także możliwość zbudowania landing page oraz umieszczenie go na moim serwerze przez co wiele zaoszczędzisz.

Masz pytania? Skontaktuj się poprzez zakładkę Kontakt

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBuduję komputer do gier za 500 zł – koniec
Następny artykuł– Mam 5eur za darmo. – Serio? Nie chcę!
Zarabianie w sieci to jedna z moich pasji. Cały czas dążę do tego by uniezależnić się finansowo od pracy na etacie i zająć się tym co sprawia mi radość i satysfakcję. Dodatkowo jestem komputerowym samoukiem, zajmuję się montażem, naprawą i optymalizacją komputerów. Posiadam wszechstronną wiedzę którą cały czas staram się poszerzać o nowe dziedziny.