Skyllex nie dla „biedaków”

Na Blogu

Działacie w Skyllex? Widzieliście najnowsze zmiany na stronie? Jeżeli nie to już pędzę z wyjaśnieniem. Otóż Skyllex rozpoczął politykę bogatego inwestora i od wczorajszego wieczora by zarabiać w najniższym pakiecie Ascent musimy zainwestować minimum    5 000$! Tak to nie żart, podnieśli limit z 50$ aż o 10 000%. Dobra zmiana?

Dla Nas jako inwestorów na pewni nie, w końcu nie każdy ma tyle pieniędzy, żeby pozwolić sobie na takie inwestycje dlatego po zakończeniu pakietów obstawiam, że 50% ludzi wyjdzie ze swoimi pieniędzmi o ile będzie to jeszcze możliwe.

Właściciele Skyllexa z drugiej strony wprowadzili politykę bogatych inwestorów i najpopularniejsze pakiety zostały podniesione by wyeliminować „płotki”, albo zmusić je do zarabiania mniejszego procentu na serwerach miningowych. Niestety musimy się z tym pogodzić i albo znajdziemy dla Nas inne programy, albo zaufamy Skyllexowi i przerzucimy się na kopanie za minimum 30% zwrotu miesięcznie.

Ja osobiście wypłacam część kapitału, swoje zarobiłem w Skyllexie. Pozostawiam sobie tam 200-250$ w kopaniu kryptowalut i będziemy liczyć, że uda Nam się powoli osiągnąć pułap Ascent – 5 000$. Mówiłem, że zostaję do końca i tak jest. Gdyby Skyllex miał okazać się SCAM’em to już miał kilka takich możliwości. Dodatkowo nie zwiększałby limitów, a raczej zachęcałby promocjami dodatkowe osoby by wyciągnąć jak najwięcej, a przecież program wzbudził zaufanie wielu osób. A tak mniejszych inwestorów zmusza do zmiany działania lub do wyjścia zostawiając sobie tylko tych „najlepszych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *