PODZIEL SIĘ

Po wielu stresujących dniach my24 powróciło! Miejmy nadzieję, że tym razem już wszelkie możliwe zabezpieczenia uchronią adminów przed kolejną stratą pieniędzy. Więc znów możemy obracać pieniążkami i je pomnażać by osiągnąć sukces i cel – 1 BTC.

Praca w internecie nie należy do najłatwiejszych. Po zorganizowaniu stron, ogarnięciu i optymalizacji przyszedł czas na ich promocję. Jako, że epozyczka24 sama powinna się bronić i piąć się w górę po szczeblach google, to jednak 4free24 potrzebuje pomocy ponieważ jest duża konkurencja w dziedzinie zarabiania w internecie. Co prawda odnotuje wyświetlenia i kliki z google, aczkolwiek nie jest to to o czym marzę. Tak samo pora wziąć się za tworzenie landing page’y pod programy revenue share bo same linki rejestracyjne nie działają zachęcająco i konwersja wynosi 0.

Aktualne wyniki zarobków kształtują się następująco:

My24HourIncome – 10 adpacks za 5$
mypayingcryptoads – 2 adpacks za 0.01 BTC

Plnuję kolejną wypłatę z my24 przerzucić do MPCA gdzie naliczenia są większe. Zastanawiam się też nad nowym programem revshare, jednak zanim coś więcej o nim napiszę i zacznę polecać sam muszę sprawdzić czy będzie sens w to wchodzić. 

Jak zawsze oferuję 50% Refback z pierwszej wpłaty za rejestrację z mojego linku polecającego. Jeżeli zastanawiasz się czy wejść w jeden z powyższych programów to pamiętaj i miej na uwadze tą możliwość jaką Ci daję!