Bez Inwestycji

A więc zdecydowałeś się, by zacząć swoją przygodę z zarabianiem bez inwestycji? Pamiętaj, że jest to długi i żmudny proces, a żeby zobaczyć efekty będziesz musiał uzbroić się w anielską cierpliwość.

Zarabianie bez inwestycji nie daje wielkiego pola do popisu, jednak jest wiele stron które płacą za oglądanie reklam, czy kranów BTC gdzie za wypełnienie kilku Captcha dostaniemy trochę Bitcoinów. Możesz też zacząć „kopać” kryptowaluty. Jednak nie polecam kopania Bitcoina, a raczej jakieś altcoiny które będą miały potencjał w przyszłości. Poniżej Znajdziesz aktualne listy serwisów zarobkowych które są wypłacalne i pozwalają na zarobienie bez inwestycji. Co do faucetów, nie będę umieszczał tu linków bo wg mnie to strata czasu więc każdy kto jest zainteresowany tą formą zarabiania może znaleźć linki na tym Forum.

Strony PTC

 

 

Strony PTC płacące w Bitcoin

Kopanie na MinerGate

Jeżeli jesteś zainteresowany używaniem mocy obliczeniowej swojego komputera, to polecam Ci kopanie kryptowalut za pomocą MinerGate. Program jest intuicyjny i dla początkującej osoby szukającej możliwości wydobycia trochę cyfrowej waluty będzie to w pełni wystarczające. Pamiętać należy, żeby sprawdzić co Nasz komputer najlepiej wydobywa bo nie zawsze Smart Mining w programie Nam dobrze doradza. No i pamiętajmy, że to nie jest do końca darmowe, ponieważ a prąd płacić musimy.