[UPDATE] BitLuna – SCAM, Skyllex – oczekiwanie …

Na Blogu

Jak informowałem wcześniej zamieszczam wpis dotyczący tego co się aktualnie dzieje w systemach promowanych na tej stronie. A nie dzieje się najlepiej. Przytoczyć tu można klasyka który mówi, że „Trzeba dywersyfikować ryzyko”. Dlatego też co niektórzy zadają mi pytanie dlaczego w tylu programach działam. A właśnie dlatego, żeby mnie jakiś „biznes” nie zostawił z niczym. Ale przejdźmy do szczegółów.

BitLuna – SCAM! I przykład „prawdziwych” liderów

Kto wszedł na początku teraz na pewno jest na plusie bo dało się zarobić trochę w tym programie, ale niestety nie podołał i wysiadł dość szybko bo po niecałych 90 dniach. Jak można przypuszczać nie ma sensu już tam inwestować bo zwyczajnie stracimy Nasze pieniądze. W dobrej sytuacji są inwestorzy którzy korzystali z procesora Payza, tam dochodzą jeszcze wypłaty, ale bitcoin i inne już mają status „pending”.

Tu dodatkowo chcę poruszyć kwestię z nagłówka akapitu – „prawdziwy” inwestor.

W bitluna wszedłem wcześnie w fazie prelaunchu, zacząłem ją jakoś promować i pokazywać na facebook itp. Dołączyło pod „moje skrzydła” łącznie 28 osób. 17 w pierwszej linii, a depozyt wpłaciła tylko jedna. Czemu o tym mówię? Bo ta jedna osoba weszła, żeby zarobić z adpacków, inne wydawać by się mogło, że chcą poklikać i wypłacać grosze, albo z ciekawości weszły, nie spodobało im się i olały temat. Ale jednak tych pozostałych 11 osób weszło z poleceń innych na mój drugi i 3 poziom. I tu ciekawostka, większość z tych osób zarejestrowało się pod kimś kto e-mail, login i inne takie ma związane z byciem liderem, zarabianiem w sieci itp., a sama ta osoba nie zainwestowała nawet 1$, nie bawiła się w klikanie reklam, nie robiła nic poza próbą wyciśnięcia jak najwięcej. Przykre, że część z osób pod nim przypadkowo się odzywały do mnie na fb itp. i po loginie orientowałem się, że są z drugiej linii.

Dlatego przestrzegam Was, dobierajcie liderów świadomie. Dlaczego bezsensownie rejestrujecie się z reflinków z grup z facebooka, nie ogarniacie tematu, nie interesujecie się, a później płacze i żale bo straciliście pieniądze?

Skyllex – wielka niewiadoma

Skyllex był, a raczej jeszcze jest programem wysokiego ryzyka. Jak na razie działa, ale wystąpił problem z wypłatami. Więc o co chodzi?

Nikt na chwilę obecną nie powie co się dzieje. Oficjalna informacja jest taka, że jest problem z serwerem i systemem płatności dlatego wypłaty wiszą. Do tego dochodzi wiele wypłat groszowych osób które każdego centa chcą dostać w osobnej wypłacie. Ludzie, wyluzujcie, dziś 21-03-17 o 17:00 Polskiego czasu odbędzie się webinar i dowiemy się co się stało. Nie ma co gdybać, nakręcać się bo to nie ma najmniejszego sensu. Jeżeli faktycznie miałby padać Skyllex to po co organizują konferencję w Niemczech? Po co tworzony jest webinar? Chyba, że Tomas Jankauskas chce się pożegnać i pochwalić się wyspą którą kupił za Nasze pieniądze. Żartuję 🙂 Musimy poczekać, jak tylko dostanę oficjalne informacje z webinaru zamieszczę je na stronie więc śledźcie 4free24 na bieżąco.

Nowe programy

Wiele powstało nowych „zamienników” Skyllexa. Wiele już padło zanim dobrze się rozkręciły. Do Skyllexa nabrałem zaufania po czasie, gdybym wszystko wypłacał to byłbym do przodu dość sporo, ale chwilowo reinwestowałem wszystkie pieniądze. Wypłaciłem około 50$ dla siebie i 120$ jako refback. Wczoraj nawet pomimo problemów otworzyłem kolejny Ascent. Ale nie o tym. Wszedłem w nowy program – NordeBank który wiele dni kusił inwestycją w nim. Testowa wpłata, pierwsze naliczenia i wypłata – instant na konto. Dobrą sprawą jest też to, że przy wpłacie i wypłacie mamy stały kurs Bitcoina – 1 000$.  Jak na razie wypłacamy kasę, ale mam zamiar reinwestować ze 2-3 cykle. Opis już wkrótce na stronie.

Aktualizacja 22-03-2017 !!!

Proszę o wstrzymanie się z jakimikolwiek wpłatami do Skyllex do czasu wyjaśnienia sprawy zaległych wypłat. Wchodzenie teraz jest bardzo ryzykowne. Po wczorajszym webinarze pieniądze mają być wypłacone do 72 godzin od zlecenia. Dodatkowo informacja, by każdy miał zleconą tylko jedną wypłatę na raz. Kolejną zlecajcie dopiero gdy poprzednia zmieni status na „Comlete”!

Stay tune!