Blogowanie czas zaczac

Na Blogu Wszystkie

Witam na moim blogu

Witam, jako, że mam milion pomysłów, a niestety to co rozpoczynałem zawieszałem w połowie lub w przedbiegach postanowiłem stworzyć tą stronę, by dzielić się z Wami moimi doświadczeniami w zarabianiu w internecie.

Jak wspomniałem, miałem i mam milion pomysłów, przez co niestety nie mogę czasem skończyć tego, co zacząłem. Mam nadzieję, że ta strona nauczy mnie dyscypliny i organizacji pracy która jednak jest tu bardzo ważna jeżeli chcemy osiągnąć sukcesy na polu zarabiania w sieci.

Trudne początki

Rozpocząłem przygodę z zarabianie w sieci, ponieważ praca na etacie i wynagrodzenie jakie za nią dostaję nie satysfakcjonuje mnie. Nie oznacza to, że mam zamiar rzucić pracę i liczyć na zarobek tylko z internetu (przynajmniej na razie) 🙂 

Próbowałem znaleźć swój złoty środek na zarabianie, zacząłem pracować z Sub SMS oraz z buxami. Te ostatnie niestety nie dają rezultatów jakich oczekuję i szkoda mi na nie czasu więc odpuściłem. Co do Sub SMS fajnie się zaczęło, wpadały pierwsze leady, jednak po założeniu konta na kolejnej stronie oferującej te usługi się przejechałem, ponieważ na ponad 1500 UU nie trafił się żaden lead. No cóż, zdaża się, albo mój niefart, albo… Whatever. 

Złoty środek

Szukałem, myślałem, kombinowałem, aż w końcu się udało! Zacząłem działać w sieciach afiliacyjnych, zacząłem reklamować produkty finansowe (karty kredytowe, konta bankowe itp.), założyłem swoją stronę internetową epozyczka24.eu na której początkowo reklamowałem polecany Ranking Pożyczek ze strony MyLead. 

Zaliczyłem łącznie 289 wejść bez żadnego wypełnionego wniosku. Zaczęło mnie to dołować i miałem zamiar odpuścić sobie to całe zarabianie w sieci. Jednak postanowiłem, że nie odpuszczę tak łatwo i zmieniłem koncepcję strony.

Zmiana działania strony

Odpiąłem od domeny ranking pożyczek, postawiłem pierwszą wersję strony na której poza samymi pożyczkami, w ofercie znajdowały się konta bankowe, karty kredytowe i inne oferty finansowe dostępne poprzez Program Partnerski MyLead.  Do strony przypiąłem Stronę na Facebook, Twitter, Tumblr, zapłaciłem za reklamę na Facebook jednej karty kredytowej i efekty pojawiły się po tygodniu! Pierwszy lead za kartę kredytową w kwocie 85 zł! Dzień następny przyniósł kolejnego leada, tak więc zarobiłem 170 złotych przy wydatkach na reklamę w granicach 50 złotych tak więc ładnie jestem do przodu. Dodatkowo założyłem na siebie darmowe konta bankowe i na moją dziewczynę (w sumie 4), jednak leady zaliczyło tylko za 3 – szkoda, ale to tylko przez mój błąd, że nie wyczyściłem pamięci przeglądarki i nie zmieniłem IP. Tak więc dodatkowo wpadnie kolejne 150-160 złotych więc nie ma tragedii. Jedak na tym strona przestała zarabiać.

Współpraca z M2M

Częste wyłączanie programów bez uprzedzenia i brak dalszych efektów skłoniły mnie do rozpoczęcia współpracy z Money2Money. Tu pierwszego dnia podpiąłem kilka kart kredytowych i kont bankowych i bez reklamy po rozpoczęciu działania dosłownie po kilku godzinach wpadł lead za Konto Bankowe! Miło, czekam na rozliczenie. 

epozyczka24.eu w końcu osiągnęła ostateczną wersję strony która wydaje mi się, że jest dość czytelna i przejrzysta, a wszystkie potrzebne informacje są łatwe do znalezienia. Tak więc zakończyłem swój pierwszy projekt! Jest coś co dociągnąłem do końca i teraz pozostaje mi aktualizacja strony co jakiś czas i dodanie artykułów na temat nowości itp, co do produktów, to automatycznie zmieniają się wraz ze zmianami na M2M. Prawie miesiąc ciężkiej pracy zaowocował moim pierwszym dzieckiem, które powoli pnie się w wyszukiwarkach w górę, chociaż wiem, że jeszcze czeka mnie walka z SEO ponieważ doświadczenia nie mam żadnego.