Ciężka praca (nie)popłaca? Strona w google

Na Blogu Wszystkie

Rozwinięcie myśli z dnia poprzedniego i strona w google

Wczoraj na szybko powstał wpis jak i strona, jednak jak nigdy jestem zadowolony z całości. Nie wstydzę się jej więc została podpięta pod google, mapa strony już czeka na indeksację. Tak więc już każda moja strona w google się indeksuje.

Jak pisałem, mam milion pomysłów na minutę przez co o mało nie zrobiłem śmietnika na tej stronie na dzień dobry. 4free24.eu wygląda tak jak chciałem, ale nie byłbym sobą gdybym nie chciał dodać wpisów mało znaczących o ankietach, buxach i innych rzeczach na których starałem się zarabiać, ale miliona się nie dorobiłem, a nawet szczerze mówiąc nie dobiłem nawet do 1$.

Udało mi się w porę powstrzymać i ograniczyłem się do dodania kilku widgetów które przydadzą się przy pokazywaniu statystyk z zarobków z mylead oraz treepay, oraz małego widget’u z kursami kryptowalut które mnie interesują na chwilę obecną.

Kryptowaluty jako kolejny cel tej strony

Jak to się mówi stawianie celów i dążenie w ich osiąganiu to klucz do sukcesu, dlatego mam zamiar postawić sobie ich kilka, mniejszych i większych. Jako pierwszy większy cel  – stworzenie kolejnej strony.

Został dodany wpis o koncepcji jaka siedzi w mojej głowie, a mianowicie stworzenie subdomeny do zarabiania darmowych Satoshi dwujęzykowej pl-en. Więcej o tym pomyśle TUTAJ. Mam w głowie pewien plan, jednak chwilowo chcę dokończyć pozycjonowanie epozyczki ponieważ strony 3-5 na niektórych frazach mnie niezadowalają. To jest drugi cel, chociaż jak na zupełnego laika bez żadnej wiedzy wydaje mi się, że jest to duży sukces tym bardziej, że osiągnąłem to sam bez pomocy przy ogromnej konkurencji.

Oczywiście Swiat Dziecka nadal jest rozwijany przez moją ukochaną, a ja jej jedynie pomagam w sprawach technicznych – zobaczymy jak rozwinie się ta strona.

Co jeszcze dodałem?

Jeżeli chodzi o portale społecznościowe, aktualnie nad rozwojem Instagrama pracuje darmowa 3-dniowa wersja aplikacji działającej na stronie instagress.com
Wyniki tego programu są dobre, ale niestety niezbyt zadowalające, chociaż może to być wina tego, że nie posiadamy tam zbyt wielu zdjęć na profilach obu stron.

Zapraszam do kliknięcia follow! @epozyczka24 oraz @dzieckaaswiat

Dodatkowo ta strona została powiązana z bloglovin‚ i mam nadzieję, że dzięki temu zwiększy się zasięg tego bloga.