Czas obrać dobry kierunek

Na Blogu

Napisałem jakiś czas temu wpis w którym zapowiadałem powrót do pisania tutaj i… znów nic nie ruszyło. Jest tu kilka osób które czasem zaglądają w poszukiwaniu czegoś nowego (sądząc po statystykach z google analytics), a niestety ich cały czas rozczarowuję. Ale teraz to się zmieni.

Kilka słów wyjaśnienia

Jak kiedyś wspominałem, planowałem otworzyć własną działalność, zająć się bardziej na poważnie działalnością w sieci, by w końcu porzucić etatowe niewolnictwo. Jednak szkopuł w tym, że dochody z tych źródeł nie pozwalały i nadal nie pozwalają by zdjąć kajdany.

Dodatkowo sytuację skomplikował fakt, że dostałem „awans” i zostałem wydelegowany do Krakowa gdzie musiałem zająć się kontraktem przez kilka miesięcy w tym mieście. Po tym czasie jednak stwierdzono, że finansami tak dużego kontraktu można zajmować się z tak zwanego doskoku co nie było prawdą.

Ostatni rok pracowałem na zmianę zajmując się księgowością w firmie i rozliczaniem kontraktu. Co tydzień przejazdy Kielce-Kraków i od nowa organizowanie sobie pracy sprawiło, że byłem tak rozstrojony i zmęczony, że cała motywacja do samorealizacji uleciała ze mnie. W sumie nawet nie wiem, czy czasem nie dopadła mnie w między czasie jakaś depresja, a jeżeli tak to nie zauważyłem ani jak się pojawiła, ani jak zniknęła.

Nie będę się bardziej rozpisywał z racji, że i tak mało kto to czyta, a jeszcze mniej osób to interesuje, dlatego oficjalnie chcę tylko powiedzieć, że wracam do żywych. ?

Sytuacja powoli się zmienia, znów odzyskuję czas dla siebie, a to, że za kilka miesięcy zostanę ojcem dodatkowo zmusza mnie do pozytywnego myślenia i ponownie wzięcia się w garść by spróbować osiągnąć niezależność od etatu.

Świeże pomysły pojawiają się z każdej strony. Dopiero teraz zaczynam zauważać jak przez okres mojej absencji w blogowaniu technologia poszła do przodu, ile nowych możliwości do zarobienia daje internet i w końcu ile okazji do rozwoju tego bloga mnie ominęło!

Wracamy do działania! Czas zacząć naprawiać to co zniszczył czas i moje lenistwo. Zaczynamy od 4free24.eu! Trzymajcie kciuki!