Faucet’s (kraniki BTC) – czyli grosz do grosza i będzie …

Bez inwestycji Krypto

Ciekawą, choć czasochłonną metodą pozyskiwania Satoshi za darmo jest Faucet. A raczej na jednym nie powinniśmy zakończyć by coś zarobić. Wiem, że osoby odwiedzające tą stronę w głównej mierze poszukują informacji na temat kryptowalut. Szukają możliwości kopania ich czy to w chmurze czy też za pomocą własnego sprzętu. W tym wpisie skupimy się na opcji darmowego zarabiania Bitcoinów, jednak musimy mieć świadomość, że milionerami nie zostaniemy, a taka metoda zarabiania jest bardzo czasochłonna.

Czym jest Faucet i jak z nim zarobić?

Faucet’y to nic innego jak strony innych użytkowników Internetu lub instytucji które płacą Ci jakieś ułamki bitcoina za wykonanie kilku zadań. Najczęściej jest to wypełnienie kilku kodów captcha, czasem obejrzenie reklam. Dzięki wykonaniu tego typu zadań dostajemy możliwość zarobienia najczęściej do 100 Satoshi, a czynność tą możemy powtarzać w zależności od strony – od 3 minut do nawet dwóch i więcej godzin.

Kilka miesięcy temu działała strona – FaucetBox dzięki której zarobki z kilku Faucetów pojawiały się na jednej stronie, a dopiero po osiągnięciu minimum do wypłaty mogliśmy wypłacić na swój portfel większą sumę Satoshi. Niestety ta strona upadła, a jej zadanie przejęła strona FaucetHub.io który działa na podobnej zasadzie.

Kto rozdaje pieniądze za darmo?

Nikt nie powiedział, że za darmo i to jest istota faucetów. Oczywiście znajdziemy strony jak freebico.in która daje Nam możliwość zarobku, jednocześnie organizuje loterie, a także daje Nam szansę pomnożyć to co zarobiliśmy/wpłaciliśmy. Jednak zwykłe faucety które płacą Nam śmieszne grosze same na Naszych akcjach wykonanych na ich stronach zarabiają kilkakrotnie więcej od Nas. Wliczając w to zyski z reklam wyświetlonych na stronach daje im to nawet niezły zarobek.

OXXO, XOXO, dog, cat – o co chodzi?

Jest to nic innego jak sprynie stworzona captcha która zmusza Nas do poruszania się po całej stronie i poszukiwaniu takich oznaczeń z przypisanymi numerkami. Musimy znaleźć wszystkie i ułożyć w odpowiedniej kolejności by móc przejść do kolejnego etapu lub też już uzyskać nagrodę w postaci darmowych satoshi. Jest to o tyle sprytne, że przy okazji jesteśmy zmuszeni oglądać bannery reklamowe, a czasem któryś Nas zainteresuje i klikniemy w niego luz zrobimy to przez nieuwagę.

Nie ma nic za darmo, ale bez wkładu własnego trudno zarobić sensownie. Takie faucety, jeżeli odwiedzimy w większej ilości i będziemy wracać co jakiś czas na kolejne „zbiory” po jakimś czasie może w sumie dać Nam pierwsze pieniądze które już będzie można przeliczyć na złotówki czy dolary. Pamiętajmy by za każdym razem podawać ten sam Nasz adres portfela BTC by wszystkie środki były kumulowane w jednym miejscu, a nie rozbijane na wiele portfeli. Wtedy najprędzej uda Nam się zebrać Nasze Satoshi. Poniżej przedstawiam listę najpopularniejszych faucetów oraz tych mniej znanych. Zanim zaczniesz z nich korzystać pamiętaj założyć swój portfel dla bitcoina lub innych kryptowalut które chcesz zdobywać. Polecam albo bezpośrednie konto na giełdzie BitBay jeżeli chcemy wypłacać Nasze środki, a jeżeli chcemy nimi obracać lub zbierać inne krypto poza BTC to polecam założyć multiportfel na coinpayments.net. Pozostałe propozycje znajdziecie w zakładce Portfele, Procesory, Giełdy.

Jeżeli natomiast poszukujesz opcji kopania bitcoina i innych kryptowalut to zapraszam tutaj.

Faucety BTC (sprawdzone). Lista będzie aktualizowana z czasem.

Freebitco.in

Strona Faucet gdzie co godzinę zbieramy od 81 Satoshi. Za każde zebranie dostajemy 2 bilety na losowanie które odbywa się raz w tygodniu. Dodatkowo możemy pomnożyć Nasze Satoshi dzięki grze Hi/Lo

LINK DO STRONY
World of Bitcoin

Kolejny kranik który daje Nam co 5 minut 65 Satoshi. Musimy wypełniać recaptcha by potwierdzić, że nie jesteśmy „robotem”. Wypłaty na FaucetHub, 20% za poleconych

LINK DO STRONY
Moonbit.co.in

Strona gdzie za otwartą stronę w przeglądarce powoli nalicza Nam Satoshi. Wypłaty wychodzą do coinpot.co czyli strony podobnej do FaucetHUB. Dostajemy różne bonusy jak za aktywność, codzienne logowanie itp.

LINK DO STRONY
Big BTC Win

Kolejny faucet który wypłaca na FaucetHUB. Zbieramy od 30 Satoshi. Z czasem podobno jest szansa na większe wypłaty, ale nie mam czasu testować. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to link jest po prawej

LINK DO STRONY