G2A – Zarabianie na sprzedaży gier

Bez inwestycji Programy Partnerskie Współpraca z PP

Długo zbierałem się z napisaniem tego wpisu, aż w końcu udało mi się zebrać w sobie i znaleźć chwilę. Czym jest G2A? Jest to portal na którym możemy zakupić klucze do gier często w atrakcyjnych cenach. Mamy możliwość zakupów kluczy do wielu platform tj origin, steam itp. Jednak najważniejsza funkcja której dotyczy ten wpis zapewne przez wielu nie jest znana, a mianowicie Goldmine!

Czym jest Goldmine?

Goldmine w G2A jest formą programu partnerskiego. Rejestrując się w systemie mamy możliwość generowania własnych linków do gier, a po zarobieniu określonej kwoty, możemy sami decydować o rabatach za daną pozycję dla Naszych poleconych. Np mając na koncie G2A 10EUR możemy dać obniżkę dla Naszych poleconych na danej grze 1 EUR co zachęci ich do zakupu. Co ważne, rejestracja i współpraca z G2A jest zupełnie DARMOWA, a pozyskiwać osoby możemy z całego świata!

System poleceń w G2A

W G2A zarabiamy z poleconych z trzech poziomów co oznacza, że jeżeli osoba polecona przez Nas z pierwszego poziomu zaprosi kogoś, ta osoba ląduje automatycznie w Naszej strukturze na drugim poziomie, a jeżeli ta osoba dokona zakupu, my dostajemy część prowizji z tej transakcji. Jest to ciekawy i łatwy model zarobkowy dla każdego, kto chce zacząć bez inwestycji lub ma znajomych którzy kupują gry.

Zarabianie na „automacie”

Poza rozsyłaniem Naszych linków znajomym i na grupach facebookowych i gdzie jeszcze fantazja Nas poniesie istnieje jeszcze sposób który częściowo automatyzuje proces zbierania poleconych. Jest to opcja przydatna dla kogoś kto ma własną stronę lub blog.

Wystarczy, że w stopce strony przed znacznikiem </body> skopiujemy kod umieszczony w ramce poniżej i wstawimy w niej Nasz link polecający. W ten sposób każdy, kto odwiedzi stronę automatycznie zapisze ciasteczko i ta osoba będzie przypisana do Naszego linku, a jeżeli dokona z tego IP zakupu w G2A my zarabiamy prowizję.

[su_note]<iframe frameborder=”0″ src=”https://www.g2a.com/r/TWÓJ_REFLINK” style=”width: 0px; height: 0px;”></iframe>[/su_note]

Podsumowanie

Zarabianie w G2A jest bardzo dobrą opcją dochodu pasywnego która może Nam przynieść spore korzyści jeżeli mamy rozbudowane zaplecze, własną stronę czy po prostu pomysł jak promować za pośrednictwem programu partnerskiego G2A. Poniżej znajdziecie link do rejestracji w tym programie partnerskim.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu.

…::: Rejestracja w G2A :::…

Stay tune

P.S.