Gdzie Zarabiam

Firma zarejestrowana w Sydney w Australii. Skyllex inwestuje w takie instrumenty finansowe jak giełda, euroobligacje, akcje, obligacje korporacyjne a także w różne indeksy. Dostępne procesory płatnicze: Perfect Money, Peyeer, Bitcoin i Adv Cash. 4 poziomy poleceń od złożonego depozytu : 7%, 4%, 2%, 1%. Firma oferuje zwrot na poziomie minimum 50% w 30 dni.

 

Zarejestruj się

Program zarejestrowany w Irlandii pod nazwa: THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED. Strona na której zakupujemy plany marketingowe, które generują zwrot dodatkowo zarabiając od 10%-20%. Jest to na tą chwilę najpopularniejszy program w który wiele osób zaczyna inwestować. Minimalna cena paczki reklamowej – 10$. Administratorzy są znani w branży marketingu. Dodatkowo program jest finansowany  zewnątrz przez partnerów takich jak Amazon, Olympus, domain.com i inni.

 

Zarejestruj się

My24HourIncome jest programem typu Revenue Share w którym poza zarabianiem na paczkach reklamowych i z poleconych osób, zarobić można z tzw. poleconych bez poleconych co oznacza, że jeżeli mamy aktywny plan marketingowy dostajemy dodatkowo prowizję z osób podpiętych bezpośrednio pod administratora. Naliczenia w tym programie kształtują się 10%-25%. Administratorem jest znany admin Drew Burton

 

Zarejestruj się

W mypayingcryptoads zarabiamy 20% z adpacków wartych 0.01 BTC (w tym momencie około 7,5$). Minimum do wypłaty na darmowym progranie do 200 paczek to 0.01 BTC, a maksimum to 1 BTC dziennie. Na wyższych poziomach musimy opłacić abonament w zależności od poziomu na którym jesteśmy.

 

Zarejestruj się

Revshare w którym zarobimy w BTC! Nie jest może ładna jak inne ale najważniejsze, że cały czas wypłacalna. Strona posiada certyfikat GoDaddy.com. Zarabiamy tu też na adpackach z czego na najtańszym 30% w około 30 dni, do 180% przy ostatnim poziomie. Wysokie naliczenia i niskie ceny adpacków sprawiają, że jest to popularny rev share działający od września 2016 roku.

 

Zarejestruj się

Banana Fund jest serwisem inwestycyjnym (Croud Fundingowy). Wpłaty i wypłaty przyjmowane są tylko w Bitcoin. Inwestować tu można i zarabiać na kilka sposobów, m. in. kupując udziały strony (Firmy) i wypłacać dywidendy, ale także możemy inwestować w biznesy które będą powstawały za pośrednictwem strony. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy sami założyli swój biznes i jeżeli się rozwinie będziemy mogli czerpać z niego zyski. Dodatkowo można zarobić bez inwestycji na stronach PTC

 

Zarejestruj się