Hyip’y padają jak muchy. Startujemy od zera.

Na Blogu Wszystkie

Przełom marca i kwietnia to okres upadku wielu HYIP’ów i innych programów które wydawało się trochę podziałają. Niestety jak to zwykle bywa z tymi biznesami nie możemy przewidzieć wszystkiego.

Skyllex, NordeBank, Metizer i …

O Skyllexie pisałem wcześniej już, żeby wstrzymać się z wpłatami i dobrze, że przynajmniej spod moich linków. Dodatkowo informowałem w e-mailu osoby by tego nie robiły bo straciłyby najpewniej te pieniądze. Wiele osób ma jeszcze nadzieję, że Skyllex cudownie powróci i nie ukrywam, że dla mnie też byłoby to miłe zaskoczenie. Ale niestety musimy patrzeć na fakty które ewidentnie przeczą takiemu scenariuszowi.

Norde Bank miał być dla mnie „funduszem” na chociaż częściowe odbicie się finansowo, tym bardziej, że po upadku Skyllexa wiele osób w to weszło i by reinwestowało kapitał, więc właściciele mogli wiele zarobić, ale woleli uciec z Naszymi pieniędzmi. Miałem tu takiego niefarta, że zablokowano tu wypłaty na dwie godziny przed końcem mojego depozytu 🙁 No niestety, bywa i tak.

Metizer była stroną do „kopania” kryptowalut nawet bez inwestycji. Jednak nie udało mi się już wypłacić tego co udało mi się uzbierać. Najpierw po osiągnięciu minimum do wypłaty okazało się, że muszę być na trzecim poziomie, gdzie po wykupieniu prędkości do tego poziomu i uzbieraniu znów minimum do wypłaty wypłata niestety zawisła w oczekiwaniu. Znów kilka godzin wcześniej kolejny program zagrał w ch…

Kurs Bitcoina nie zostawiła mnie z niczym

Na szczęście z Norde kilka $ wcześniej wypłaciłem, częściowo środki wolne leżały na portfelu, a w TheAdsTeam zakończył się Adpack więc wszystko zebrałem do „kupy” i po zliczeniu tego co mi zostało z zainwestowanych wcześniej we wszystkie programy pieniędzy zostało niecałe 30$. Super, zważając na fakt że zainwestowałem ponad 100$.

Jedziemy dalej odrabiać straty

Zapomniałem wspomnieć o programie który nie działał od kilku miesięcy, a teraz miał mieć wielki come back – my24hourincome. Po weryfikacji kont i sprawdzeniu i dopięciu skryptu Drew Burton stwierdził, że nie ma sensu prowadzić strony (dziwne, że tak późno to stwierdził) i przeniósł użytkowników na stronę TheAdsLeader. Wiecie jakie było moje zaskoczenie, że będę mógł tu coś zarobić? Pewnie jak każdego, z tym, że logując się w TAL każdemu zrzedła mina gdy zamiast swojego salda z my24 zobaczył 0$ lub jakieś grosze. U mnie z 50$ w inwestycjach, a raczej adpackach zostało 6$. Super, straciłem prawie wszystko, ale z drugiej strony te pieniądze już dawno uważałem za takie, których nie odzyskam. Więc tu dołożyłem 24$ by 6 adpacków po 5$ wypracowało mi te 120%. Zostawię to tu na 2 obroty i wypłacam całość, bo 120% w 15 dni nie wróży długoterminowości temu RevShare’owi.

BananaFund utrzymuje cały czas cenę tokenów w granicach 0.4 BTC. Wiele osób zaczyna się irytować ponieważ od miesiąca jest brak jakichkolwiek aktualizacji od adminów, ale w tym temacie trzeba zachować spokój i czekać na rozwój wydarzeń.

FBRV po zmianie admina i wdrożeniu nowego systemu na dniach ma wystartować i może to być dobra inwestycja na chwilę obecną. Chwilowo musimy czekać aż serwery DNS odświeżą strony i baza danych zostanie zaimportowana do systemu.

Odrobimy straty?

Nie wiem, jednak jestem dobrej myśli i nie poddaję się. Ostatnie wydarzenia też nauczyły mnie czegoś nowego na temat zarabiania online i na pewno jestem teraz bardziej świadomy tego co się dzieje i tego co może się wydarzyć. Na pewno nadal strona będzie aktualizowana, przedstawiał tu będę nadal ciekawe modele zarobkowe, a mam nadzieję, że w końcu znajdę czas by dokończyć kilka poradników które czekają by je „dopieścić”.

Stay tune i wysokich zarobków Wam życzę.

P.S.