Kolejny update, newsy i 50% Refback w Skyllex!

Na Blogu

Witaj drogi czytelniku. Dziś mam porcję informacji i nowości.

Skyllex dziś robi upgrade zabezpieczeń na stronie przez co możemy mieć chwilowe problemy z ładowaniem witryny. Nie ma co się stresować, wszystko niedługo wróci do normy. Ale ja nie o tym dziś, a o mojej ofercie ograniczonej czasowo. Jeżeli nie zainwestowałeś jeszcze w Skyllex, albo zastanawiasz się nad tym to specjalnie w tym tygodniu przygotowałem ofertę refback w wysokości 50%! Każdy, kto zarejestruje się za pośrednictwem mojego linka ze strony i dokona depozytu w kwocie minimum 100$ otrzyma ode mnie zwrot aż 50% mojej pierwszejprowizji! Jak wiadomo w Skyllex istnieje program partnerski dzięki któremu Wy też możecie polecać go innym i czerpać zyski! Tak więc nie zastanawiaj się i dołącz do najlepszego programu 2017!

!!! Oferta ograniczona czasowo !!!
50% Refback za rejestrację z reflinka i  pierwszy depozyt minimum 100$

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godzin” text_for_minut=”Minut” text_for_second=”Sekund” countdown_end_type=”time” end_date=”04-02-2017 23:59″ start_time=”1486234888″ end_time=”7,0,0″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Oferta zakończona[/wpdevart_countdown]

Jeżeli szukasz pomocy odezwij się do mnie na Skype podany na górze strony lub wypełnij formularz kontaktowy! Pomogę w przelewie, zakupie bitcoina i w założeniu portfela!

Więcej o Skyllex możesz przeczytać tutaj

Rejestracja w Skyllex

Kolejnym newsem jest to, że pracuję intensywnie nad czymś w rodzaju poradników, a raczej pakietów inwestycyjnych. Dzięki czemu w zależności od kwoty jaką dysponujesz, czy też zamierzasz zarabiać bez inwestycji będziesz mógł wybrać odpowiedni dział w którym znajdziesz informacje bezpośrednio dla Ciebie istotne bez zagłębiania się w tematy które aktualnie nie są dla Ciebie ważne.

Informuję dodatkowo, że przestaję promować my24hourincome. Program zawiódł mnie całkowicie, nie wiem czy uda mi się odzyskać depozyt, a nie chcę, by przez to, że ten program jest na mojej stronie ktoś też stracił swoje pieniądze. Może zmieni się to jak w marcu Payza odblokuje im zamrożone pieniądze, ale na chwilę obecną więcej problemów w tym systemie jest niż korzyści dl Nas jako inwestorów, czy reklamodawców jak to się w Revenue Share prawidłowo określa.

Na koniec ostatni update! Twoja twarz na głównej stronie!

Zapewne zauważyłeś jeżeli zaglądasz na tą stronę, że pojawiły się na głównej stronie recenzje. Są to autentyczne opinie osób które odezwały się do mnie i otrzymały pełne wsparcie dzięki czemu mogę pochwalić się ich opiniami na tej stronie. Niestety były to pytania o programy do których już dołączyli ale ich osoby polecające nie były skłonne do udzielenia im pomocy. A mówię o tym, ponieważ każdy kto dołączy do jakiegokolwiek z programów, i będzie chciał i miał ochotę mieć dodatkową reklamę swojej osoby na tej stronie to informuję, że na stronie głównej pojawi się wkrótce team 4free24 gdzie każda osoba która będzie miała ochotę będzie mogła się pojawić wraz ze zdjęciem i krótkim opisem swojej osoby!

Patrząc po powyższych informacjach jeszcze zastanawiasz się czy dołączyć do mnie? Odezwij się, a rozwieję Twoje wątpliwości!