Darmowe kopanie kryptowalut !!! Częste aktualizacje [Telegram]

Bez inwestycji Krypto

Darmowe kopanie

Jak wiadomo, czasy kiedy poziom trudności kopania Bitcoina był stosunkowo niski i „kopacze” mogli nieźle zarobić dawno minęły. W tym momencie jedynym sensownym rozwiązaniem jest kopanie Bitcoin (BTC) tylko wtedy, kiedy mamy dostęp do „darmowego” prądu, ewentualnie wykupujemy kontrakty na kopanie w chmurze. Ale mamy też inne możliwości na darmowe kopanie kryptowalut.

 

Co i gdzie kopać by osiągnąć zysk?

Aktualnie jest wiele cyfrowych walut które cieszą się mnijszą lub też większą popularnością. Aby rozpocząć przygodę z ich wydobyciem na własną rękę (własny komputer / laptop) musimy sprawdzić, czy opłaci Nam się to wydobywać. Może Nam posłużyć w tym celu kalkulator dostępny  TUTAJ który Nam pokaże, ile możemy Naszym sprzętem wykopać BTC (może posłużyć do obliczenia zakupu kontraktu kopania w chmurze), czy też kalkulator dostępny na MinerGate gdzie możemy obliczyć Nasze możliwości kopania także innych kryptowalut, m. in. Etherum, Bytecoin, Monero, Litecoin i inne.

Spis treści

  1. Kopalnie kryptowalut
  2. Kopanie w chmurze (darmowe programy)
  3. Kopanie na komputerze (programy i konfiguracje -wkrótce)
  4. Nowe kryptowaluty
  5. Pomocne linki

Kopalnie kryptowalut legalne

Istnieje wiele kopalń które dają Nam możliwość wydobywania kryptowalut. Nie będę w tym artykule pisał o stricte płatnych kopalniach, a o takich które dają Nam możliwość darmowego kopania Bitcoina oraz innych kryptowalut.

MinerGate poza kalkulatorem pozwala Nam na darmowe kopanie poprzez przeglądarkę (np w pracy) kilku kryptowalut, a także możemy pobrać aplikację poprzez którą możemy wydobywać o wiele więcej walut za pomocą Naszego komputera.
Jest to ciekawa kopalnia na której aktualnie wydobywam ZCash (ZEC). Przez ostatni tydzień z małymi przerwami (rozłączający się internet, oszczędzanie procesora i inne) mój laptop wykopał 0.03 ZEC – średnia prędkość/moc kopania to 18 SOL.

MinerGate

Wspomniany wcześniej MinerGate poza kalkulatorem pozwala Nam na darmowe kopanie poprzez przeglądarkę (np w pracy) kilku kryptowalut, a także możemy pobrać aplikację poprzez którą możemy wydobywać o wiele więcej walut za pomocą Naszego komputera. To co wyróżnia ten program to opcja „Smart Mining” która sprawdza, co aktualnie najbardziej opłaca Nam się kopać. Po weryfikacji koparka automatycznie przystępuje do pracy. Jednak tą możliwość radzę traktować z dystansem. Ostatnio automat cały czas zaleca kopanie Monero (XMR), jednak na moim sprzęcie ukopanie 0,01 XMR na samą opłatę zajęło mi 3 dni. Tak więc każdy powinien zweryfikować swój sprzęt pod tym kątem. U mnie na Laptopie najkorzystniej wychodzi Bytecoin (BCN), szybko kopie i można go łatwo wymienić na giełdzie na inne waluty.

suprnova.cc

Jest to ciekawa kopalnia na której aktualnie wydobywam ZCash (ZEC). Przez ostatni tydzień z małymi przerwami (rozłączający się internet, oszczędzanie procesora i inne) mój laptop wykopał 0.03 ZEC – średnia prędkość/moc kopania to 18 SOL i 14 H/s co wydaje mi się jest dobrym wynikiem biorąc pod uwagę, że kopie tylko moje i7 8 rdzeni, 4 fizyczne, 4 wirtualne. Poza tym ZEC jeszcze powinien zaskoczyć wysokim kursem patrząc po tym co dzieje się na giełdach i po tym jak na starcie osiągnął w szczycie 1 ZEC = 2999,99 BTC ! Wiele osób zarobiło, wiele też straciło. Na dzień dzisiejszy w momencie pisania tego artykułu ZEC kosztuje 0.31 BTC.

Poza kopaniem ZCash’a suprnova oferuje też kopanie innych kryptowalut bardziej lub mniej znanych dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednią walutę dla swojego sprzętu.

W sieci znajdziecie jeszcze wiele innych kopalni kryptowalut które oferują własne aplikacje już skonfigurowane dla Waszych kont i sprzętów. Jednak zanim zaczniesz kopać cokolwiek za pomocą swojego komputera przekalkulujcie sobie koszty prądu i opłacalności bo bez sensu jest wydawać więcej niż się zarobi prawda?

Darmowa prędkość w chmurze = Darmowe Kopanie wielu kryptowalut

Istnieje wiele stron które oferują kopanie w chmurze, ale część z nich daje Nam możliwość testu ich prędkości – niektóre na okres tymczasowy, inne -na stałe. Tu przedstawię kilka z nich z których sam korzystam i czekam, aż uzbierają minimum do wypłaty, ewentualnie można się zastanowić, czy to co do tej pory uzbierały nie lepiej zainwestować w prędkość. Należy pamięta że w większości przypadków przedstawione poniżej programy to zwykłe piramidy które mogą upaść w każdej chwili narażając Nas na straty. Do tego typu stron radzę podchodzić z rezerwą ponieważ takie programy do kopania najczęściej nie są legalne.

Płacące strony – kopanie w chmurze i programy do kopania kryptowalut (Bitcoin, Etherum, Litecoin, ZCash etc.)

 

!!! UWAGA !!!

Poniżej możesz znaleźć strony które oferowały i oferują aktualnie darmowe prędkości wydobycia jednak miej na uwadze to, że istnieje spore ryzyko, że zanim wypłacisz minimalną kwotę dana strona może przestać istnieć!

By być na bieżąco dodaj kanał kryptoinfo do obserowanych
w aplikacji Telegram!

W związku z tym, że facebook blokuje sporą część linków od dziś powiadomienia z nowymi kopalniami w chmurze i inne istotne treści na temat kryptowalut dostępne będą na oficjalnym kanale 4free24 na Telegramie! Zachęcam do dołączenia do kanału pod tym linkiem: https://t.me/krypto4free24

Dzięki temu powiadomienia otrzymasz bezpośrednio na Twój telefon!

desmine.cc

Status:
Nowość

Opis programu:

Na start dostajemy 100 Gh/s

10% za poleconych z pierwszej linii, 5% z drugiej

ASTERIS.PRO

Status:
Nie płaci!

Opis programu:

Na start dostajemy 100 Gh/s
Dopiero co wystartował (28.09.17) więc warto wejść. Kolejny program łudząco podobny do Fleexa więc napewno da zarobić jeżeli szybko wejdziemy w niego.
Kopiemy BTC, Dogecoin, Litcoin, Dolary i Ghs.
10% za poleconych z pierwszej lini + 2% za drugą linie I 1% za trzecią.

ILIVION

Status:
Nie płaci

Opis programu:

Na start dostajemy 100 Gh/s
Dopiero co wystartował więc warto wejść. Program łudząco podobny do Fleexa więc napewno da zarobić jeżeli szybko wejdziemy w niego.
Kopiemy BTC, Dogecoin, Litcoin, Dolary i Ghs.
12% za poleconych z pierwszej lini + 5% za drugą linie.
5 Gh/s dostajemy za każdą nową rejestrację z naszego reflinku.
Zarabiamy od 2% do maksymalnie 3% dziennie w zależności od posiadanej mocy.

XVIATA

Status:
Nie płaci

Opis programu:

-30 GH/s za rejestrację
– strona oferuje wydobycie VIA
– za rejestrację z refa otrzymujemy 1 VIA oraz 10% od ref GH/s
Via możemy wymieniać na prędkość i krypto

DemixMine

Status:
Nie płaci!

Strona powstała 23 lipca więc jest świeża. Jak wiadomo wejść na początku jest najbezpieczniej dlatego kto jest zainteresowany – zapraszam. Strona ładnie zrobiona (najlepiej wg mnie ostatnio). Na Start 5GHs za darmo. Zarabiamy z dwóch poziomów poleconych! Kopiemy BTC, DOGE, ETH, LTC, DSH oraz USD

FLEEX

Status: Nie Płaci!

Strona na której na start dostajemy 100GHs. Można wydobywać Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dolary oraz GHs. Mamy możliwość rozbicia mocy na wszystkie krypto. Porgram partnerski – 12% – 1 poziom, 5% – drugi poziom
1-HASH

Status: Płaci!

1-HASH to kopalnia gdzie na start dostajemy prędkość o równowartości 0.005BTC co Nam daje około 35K Satoshu dziennie. Minimum wypłaty to 0.005BTC. Dodatkowo jest wiele bonusów, m.in za zaproszenie 5 osób dostaniemy 0.01BTC. Wchodźcie i się rejestrujmy, zobaczymy ile to jest warte!
BTCBiz

Status: Nie Płaci!

Strona gdzie dostajemy darmową kartę która generuje Nam 25K Satoshi / dzień. Kiedyś istniała podobna strona i trochę płaciła więc jest szansa, że i tutaj zarobimy. Wiem, że po rejestracji jeżeli chcemy brać udział w programie partnerskim jest problem z linkiem dlatego po rejestracji jeżeli chcecie polecać tą bitcoinową koparkę użyjcie tego linku: https://www.btcbiz.trade/User/signup?ref=TWOJ_REF

Na końcu zamiast TWOJ_REF wpisz swój login na stronie.

Bank-Crypto

Status: Nie Płaci!

Bank-Crypto [zbieranie minimum]

Dziwny twór. Po rejestracji w Bank-Crypto klikamy w Faucet po kolej i w kryptowaluty i dostajemy bonus który z każdej możemy wymienić na prędkość w chmurze. Zarabiamy z poleconych 5% . Też można potestować, a może coś uda Nam się wypłacić.

Micro-BTC

Status: Nie Płaci!

Micro-BTC [zbieranie minimum]

Kolejna strona z kopaniem kryptowalut, a konkretniej Bitcoina gdzie dostajemy 15KH/S darmowej mocy wydobywczej. Nie jest to wiele i wykopanie minimum wypłaty – 0,003BTC zajmie trochę czasu (rok). Jednak strona wygląda ładnie i schludnie. Wypłaty Instant, planują wprowadzić wypłaty automatyczne. Za poleconych dostajemy 5% z ich inwestycji

freeminingbtc

Status: Nie Płaci!

freeminingbtc

Następna strona z kopaniem kryptowalut, a konkretniej Bitcoina gdzie w darmowym planie zarabiamy 0,0005 Bitcoinów codziennie. Fajnie brzmi, ale strona nie wygląda zbyt profesjonalnie, ale jeżeli będzie płaciła to będzie można to jakoś przeżyć. Z poleceń aż 25%. Nowy program więc może na początku coś zarobimy.

Nowy Dział! FAUCETY (KRANY BTC) !!!KLIKNIJ TUTAJ!!!

SCAM. Nie płacą!

NanoHash

eligiusmining

rocket-hash

minecloud.io

VIXICE.com

PulsCoin

Jak widać po liście tzw scam’ów nie powinniśmy ślepo ufać programom oferującym darmową prędkość do kopania w chmurze. Sami zastanówmy się czy gdybyśmy posiadali serwery, sprzęt do kopania tj karty graficzne, procesory i płacili za prąd to dawalibyśmy komuś zarobić Naszym kosztem? Dlatego jeszcze raz mówię, że taki program do kopania walut jak np fleex.cc który aktualnie jest wypłacalny nie oznacza, że jest pewny. Zwykle najlepiej wchodzić w to zaraz po powstaniu programu i liczyć na to, że uda Nam się wypłacić minimum zanim padnie.

Poza tym proponuję odwiedzić strony z zakładki SCAM i porównać je do siebie oraz do tych programów które aktualnie płacą. Nie wydaje Wam się że większość z nich to zwykłe klony tych już niepłacących?