Minął już rok, a nie wszystko podąża w dobrym kierunku

Na Blogu

Istniejemy już rok!

Od dłuższego czasu nie było żadnej aktualizacji, a w przeciągu ostatniego miesiąca pojawiły się jedynie dwa wpisy. Nie jest to wina lenistwa, ale raczej lekkiego braku weny i motywacji. Jako, że człowiek usilnie próbuje działać, uporczywie podąża do celu to jednak nie zawsze wyjdzie to tak jak tego oczekujemy. Stąd ten chwilowy przestój w trakcie którego był czas, by przemyśleć czy kierunek który obrałem jest na pewno właściwy. Dodatkowo nadszedł czas w którym należało ocenić które domeny zostawić, a które porzucić i zapomnieć. Długo zastanawiałem się czy jest sens nadal kontynuować działalność tego bloga. 4free24.eu od początku miało mieć inną koncepcję, a prowadzony blog przeszedł przez ostatni rok kilka różnych wcieleń.

Tak, ten rok nie należał do najlepszych, ale to co zadecydowało by pozostawić tą domenę i nadal kontynuować działalność to dość duża popularność kryptowalutami co przekłada się cały czas na wiele wejść codziennie z google. Kolejnym motywującym czynnikiem jest fakt, że w stworzenie tej strony i treści na niej zawartych włożyłem bardzo dużo czasu, energii i jeszcze więcej serca. Wiem, że wiele jest do poprawy, bardzo dużo reklam i innych irytujących rzeczy się tu pojawia, ale cały czas poszukuję odpowiedniej możliwości jak bez negatywnego wpływu na odbiorców wprowadzić zmiany korzystne dla obu stron.

Tak więc postanowiłem, że nadal będę prowadził tą stronę, będę starał się umieszczać jeszcze więcej ciekawych treści, aby każdy mógł wejść tu na dłużej, oraz by każdy czytelnik chętnie wracał oraz brał udział w życiu tej strony. Chciałbym także znaleźć kogoś kto pomoże mi w tworzeniu jej przez kolejne lata i pomoże określić nowe kierunki i cele. Może Ty masz jakiś pomysł i chcesz tworzyć historię 4free24 wraz ze mną? Jeśli tak zapraszam do kontaktu na [email protected] 

Co zostało zrobione, a nie było (lub było) powiedziane?

W związku z tym, że kilka domen straciło swoją ważność pozostały strony które chciałem zachować. Jednak ze względu na to, że nie były one zbyt lubiane przez google i inne wyszukiwarki to nie było problemu, by przenieść je pod skrzydła 4free24 jako subdomeny.

Wiele czasu poświęciłem nad zmianą wyglądu i stylu epozyczki która od jakiegoś czasu jest dostępna pod adresem finansowydoradca.4free24.eu lub też krócej – finansowo.tk – Zapraszam do odwiedzin i skorzystania z oferty 🙂 Kto widział wcześniej projekt epozyczki ten zauważy, że pojawiło się sporo nowych treści które ta strona teraz pozyskuje automatycznie z innej strony finansowej. Oferta natomiast pozostała niezmieniona.

Kolejnym dzieckiem 4free24 jest strona z Grami Online – X-Games! która pozwoli Wam na bezproblemowe granie bez uciążliwych reklam z wyskakującymi okienkami. Jedyne reklamy tam to te w grach od operatora, a te moje to 2 lub 3 od adsense które nie są uciążliwe. Może w przyszłości zaczniemy rankingowo grać o jakieś nagrody? Kwestia dogadania i ustalenia tego.

Czego nie zrobiliśmy?

Pozostało przenieść jeszcze blog o odchudzaniu co będzie czasochłonne ponieważ nie wygenerowałem w odpowiednim czasie pliku exportu wordpressa i muszę teraz postawić stronę na wirtualnym serwerze oraz stworzyć 4-5 stron które będą nastawione na wyłapywanie ruchu by generować zyski z reklam jak jedna filmowa która w sobotę osiągnęła aż 500 odsłon. W tą sobotę liczę na kolejny rekord. Może ktoś z czytelników ma ciekawe skrypty do tego typu stron by choć trochę zautomatyzować tagowanie, automatyczne postowanie i inne przydatne narzędzia? Jeśli tak to proszę o kontakt.

Jakiś czas temu przewijał się motyw poradnika z kryptowalut. Niestety brak czasu i pomysłu sprawił, że nadal stoi on w martwym punkcie i poza wstępem, pierszym rozdziale i spisie treści nie mam nic więcej. Co prawda istnieje pomysł i zarys jak miałoby to wyglądać, jednak zastanawiam się, czy jestem na tyle kompetentną osobą która powinna się tym zająć ponieważ znam wiele osób które tematykę kryptografii, blockchain itp ogarniają lepiej niż ja. Ale jest to jeszcze otwarty temat na który może znajdę sensowne rozwiązanie.

Pomysły, koncepcje i cele

Co do pomysłów to jak wspominałem wcześniej, chciałbym znaleźć wspólnika z którym określimy jakiś kierunek rozwoju i wspólnie będziemy działać nad osiągnięciem celów. Strona ma ogromny potencjał, a wysokie pozycje w google sprzyjają monetyzowaniu ruchu. Dodatkowo chciałbym wypozycjonować stronę w innych tematach by osiągnęły one top10 tak jak ma to miejsce z podstroną o kopaniu krypto.

Kolejnym celem jest stworzenie stron z filmami, serialami, może jakiegoś typu innymi materiałami które będą generować zyski głównie z reklam od adsense i rtbnow. Do tego celu muszę znaleźć jakiś sposób, by wszystko w pełni zautomatyzować ponieważ męczące jest dodawanie ogromnej ilości materiałów na jedną stronę, nie mówiąc jak będzie ich 5-6.

Rozwój w social mediach oraz pozyskanie większej ilości subskrybentów Newslettera jest moim kolejnym celem. Do tej pory nie przykładałem się tak bardzo do tego, a działalność w mediach społecznościowych ograniczała się do dodawania wpisów z informacjami o nowych wpisach. Chcę to zmienić i do tego celu muszę ogarnąć jakieś programy lub skrypty które ułatwiają pracę. Instagram i google+ to dla mnie czarna magia i chcę żeby to się zmieniło niedługo.

Planuję w niedalekiej przyszłości stworzyć raz na jakiś czas pewnego rodzaju konkursy w których za proste czynności będzie możliwość wygrania nagród w postaci książek i innych fantów rzeczowych jak i online. Więcej informacji pojawi się w momencie gdy tego typu zabawę zorganizuję, a taka powinna pojawić się być może jeszcze przed moją operacją tj. przed 29 października.

Miejmy nadzieję, że wszystkie założenia tym razem uda mi się spełnić i nie tylko te które opisałem powyżej, ale też te któe mam w głowie, ale nie chcę ujawniać szczegółów ponieważ konkurencja nie śpi! Dziękuję Wam za ten rok razem i liczę, że jeszcze wiele bardziej pozytywnych przed Nami!

Do kolejnego!
P.