My24hourincome znów ma problemy?

Na Blogu Wszystkie

Znajomy widok z obrazka powyżej?

Jeżeli tak to wiesz, że My24HourIncome znów ma problemy. Strona po raz kolejny jest poddawana pracom konserwacyjnym. Wczoraj znów pojawiły się problemy z zaliczaniem reklam, kolejne wypłaty były cofnięte. Ile tak można? W końcu działają na zakupionych i zoptymalizowanych skryptach…

Ale to dla Naszego dobra!

Tak, takie głosy się pojawiają, na oficjalnej stronie wszyscy to powtarzają jak mantrę. Tylko dla dobra kogo tak naprawdę? Małych inwestorów którzy powoli chcą budować swój kapitał? Czy dla dobra adminów i wszystkich tych którzy mają tam włożone duże sumy? Nie zastanawiało nikogo dlaczego wprowadzono limity wypłat 11$ by po kilku godzinach podnieść je do 1100$? Nie chcę gdybać ale sądzę, że jest to koniec programu, limity podniesiono tylko po to, by każdy duży lider mógł wyprowadzić swój kapitał wraz z zyskami, a reszta będzie się musiała nacieszyć tym co strona mu dała w ostatnich dniach.

Mam nadzieję, że się mylę, ale podejrzane było to podniesienie limitu i to do tak wysokiej sumy. Dlaczego inne strony Revenue Share działają, nie mają żadnych większych problemów przez które muszą zamykać strony dla ich klientów? TheAdsTeam chyba w tym momencie jest dla mnie numerem jeden jako, że cały czas szuka zewnętrznych źródeł finansowania, dzięki czemu liczba użytkowników wzrasta.

Chyba najwyższa pora zakończyć zabawę w My24 i zastanowić się, gdzie Nasze środki będą lepiej na siebie pracowały. Jeżeli interesuje kogoś moje zdanie, poniżej przedstawiam ranking biznesów które mają najciekawsze możliwości zarabiania, i wg tej listy jeżeli nic nie zmieni się z mentalnością adminów i samą stroną przeniosę swoje pieniądze:

  1. SKYLLEX
  2. THEADSTEAM
  3. BITLUNA.ORG
  4. BANANA.FUND
  5. FIRSTBITCOINREVENUESHARE

 

Co do pozycji 3 czyli BitLuna.org spodziewajcie się niedługo recenzji, ale projekt wydaje się bardzo ciekawą hybrydą rev share, matrycy i stron ptc.