Nowości na stronie

Na Blogu Wszystkie

Dziś przedstawię kilka nowości związanych ze stroną oraz z efektami pracy.

Zapewne zauważyliście, że pojawiła się nowa zakładka w menu – dowody wpłat. Pojawiać się tam będą Wszelkie możliwe dowody wypłat z programów, zdjęcia wygranych z różnych konkursów itp. Będzie to wydaje mi się dobra forma przedstawienia, jaki serwis płaci, a który jest scamem, a dodatkowo będzie pokazywała Wam, że przez internet da się zarobić jeżeli chociaż trochę się popracuje. Ostatnio dużo czasu poświęcam zarabianiu przez internet, jednak chcę zmienić swój profil i odchodzę od zabawy w zbieranie małych kwot Satoshi (za dużo czasu marnuję). Oczywiście kopalnie i inne automatyczne systemy zostawiam i będę rozwijał tak długo jak będą wypłacalne.

Co na stronach?

epozyczka24.eu testowo została przekierowana bezpośrednio na stronę m2m z ofertą, zobaczymy jaką konwersję w leadach wygeneruje ten zabieg. Strona odnotowuje kilkanaście UU dziennie, ale to nie jest to co mnie zadowala i zastanawiam się jak to ugryźć. Chyba za dużo rzeczy na jeden serwis jest i będę musiał rozdzielić wszystko  na poszczególne subdomeny. Zobaczymy.

Nowy projekt skończyłem, pojawiła się do niego strona na fb i instagramie i zaskoczyła mnie ilość odwiedzin. Już pierwszego dnia wygenerowała 70 UU i ponad 200 odsłon! Miejmy nadzieję, że przełoży się to na konwersję, ale już poczta pantoflowa na mieście działa bardzo dobrze. Jak już wszystko dopniemy ze wspólnikami dam tu informację i tak jak pisałem poprzednio, dla czytelników tego bloga z Kielc i okolic przygotujemy małą niespodziankę.

Nowe źródła dochodu i współpracy

Na stronie i stronach partnerskich pojawiły się nowe reklamy. Rozpocząłem testy nowych programów zarobkowych – seopilot, tmefekt oraz złote myśli. Zobaczymy jak te tematy się rozwiną. Z seopilot liczę na współpracę na zasadzie, to co zarobię, przeznaczan na produkty SEO. Jak to się dalej rozwinie? Zobaczymy.