Nowy Dom oraz Uwaga na oszustów!

Na Blogu Wszystkie

Dziś minął czas kiedy mój optymizm co do strony minecloud minął. Strona okazała się być prowadzona przez kolejnych oszustów którzy chcieli jedynie wyłudzić pieniądze. Mam nadzieję, że wszystkim którzy się tam zarejestrowali i złożyli depozyt udało się wyciągnąć wkład. Wiele osób też pisze, że VixIce przestał płacić. Ja nie nastawiałem się na zyski z tej strony i jeżeli jutro zlecę wypłatę ETH i dojdzie to ok, jak nie to mówi się trudno.

Aktualnie ciężko jest znaleźć sensowną stronę czy program nad którym można się zastanowić i wpłacić do niego pieniądze. Te które znajdziesz w zakładce z darmowym kopaniem kryptowalut w większości traktować się je powinno jako zabawki – uda się albo nie. Tak naprawdę każdy liczy na szybki i łatwy zarobek, ale ten w 99% przypadków kończy się nie zyskiem, a Naszą stratą. Dlatego odchodzę już od jakiegoś czasu od HYIP’ów, „kopalni” itp. i traktuję je jako taki hazard 🙂

Lepiej jest się przyłożyć do czegoś, zrobić to porządnie i z tego starać się w przyszłości czerpać korzyści w postaci dochodu pasywnego, a takie „dorabianie się” na szybko prędzej czy później przyniesie Nam więcej strat niż pożytku.

Nie ma co się załamywać, lecimy dalej

Minecloud upadł – no cóż mówi się trudno, każdy zna ryzyko chociaż szkoda trochę, ale jeszcze taka mała iskierka nadziei jednak się tli, że może jednak ruszą znów… Ale i tak nie ma sensu myśleć o HYIP’ach, lepiej wziąć się za robotę i tworzyć coś bardziej wartościowego. Działam nad projektami, poszukuję nowych wyzwań oraz zastanawiam się nad pracownikami 🙂 Widzisz? Jak się odpowiednio przyłożysz to efekty Cię zaskoczą. Rok temu nawet nie myślałem, że za rok będę tu gdzie jestem teraz. Aktualnie żałuję, że nie zaczynałem działać w tej branży wcześniej, ponieważ dziś na pewno zaszedłbym dalej. Ale ważne jest to, że nie zatrzymałem się, rozwinąłem, zgłębiłem wiele ciekawych dziedzin dzięki czemu mam inny pogląd na świat. Całkiem odmienny od tego który miałem zanim zacząłem działać w sieci.

Garść informacji i porad

Dlatego też radzę Ci, jeżeli zaczynasz nie popełniaj tego błędu co ja i nie pakuj się w HYIP’y i inne programy które obiecują „złote góry”. Lepiej zainwestuj w siebie, w wiedzę i znajdź kontakty z ludźmi którzy zamiast tylko gadać coś robią. Otaczaj się osobami kreatywnymi które potrafią Cię zmotywować do działania. Tak trudno, a znajomi Cię tylko zniechęcą bo powiedzą, że bez ciężkiej pracy niczego się nie dorobisz. Będą mieli rację, ale oni mają na myśli ciężką robotę na kogoś, a ja mówię o pracy na siebie i nad sobą.

Kończąc te wywody pragnę poinformować, że w bólach i nie bez problemów przenieśliśmy się na nowy hosting. Domena też w końcu się przeniosła na nowy serwer więc możemy działać dalej! Pozostało jeszcze zoptymalizować skrypty ponieważ według danych przeciążamy aktualnie procesory, a za to mogą zerwać umowę 🙁

Jeszcze jedno!

Po migracji domeny pojawiają się błędy serwera DNS. Strona w niektórych przeglądarkach się nie otwiera dlatego zalecam wyczyszczenie ciasteczek w przeglądarce, a jeżeli to nie pomoże to wyczyszczenie całej pamięci podręcznej przeglądarki. Ewentualnie możecie próbować wchodzić dodając WWW przed adresem 4free24.eu.

Zachęcam Was do zapisu do Newslettera dzięki czemu będziecie mieli świeże informacje w ładnej formie dzięki temu, że zacząłem korzystać z nowego rozwiązania jakim jest mailchi.mp! Fajny intuicyjny system. Dodatkowo za zapis dostaniesz 3 e-booki które zawierają sporo materiałów które na pewno w pewien sposób poszerzą Waszą wiedzę. Więc do dzieła!