Nowy wymiar Matryc! Cel – FairPlay BTC

Inwestycyjne

Witam,

Dziś chcę się z Wami podzielić pewnym ciekawym sposobem zarabiania w matrycach. Nie jest to zwykła matryca, gdzie jesteśmy pozostawieni sami sobie, a wszyscy działamy wspólnie dla dobra całego teamu. Ale zacznijmy od początku.

W sieci znajdziemy wiele ofert matryc w których wejście jest już od 10 zł lub 0.002BTC – jak kto woli. I tu zaczynamy w ten sam sposób, choć możemy też zacząć wyżej. Jak to działa? Zaczynamy w matrycy trójkowej, z tym, że rejestrujemy się pod linkiem otrzymanym od osoby która Cię w to wprowadza. Wiąże się to z tym, że nie rejestrujemy się pod tą osobą bezpośrednio, a pod inną, żebyśmy mogli uniknąć efektu „komina”. Chcemy zapełnić całą matrycę od góry do dołu by każdy mógł przejść dalej.

Co ciekawe w pierwszej i drugiej matrycy zapełniamy tylko poziom pierwszy po czym przechodzimy do kolejnej matrycy. Ogólnie w tym systemie chodzi Nam o to, by dojść do matrycy zarabiającej Fair Play BTC do której wejście kosztuje 0.2 BTC, a zarobić w niej możemy bardzo duże pieniądze. Więcej wyjaśni Ci ten film, a jeśli zdecydujesz się dołączyć odezwij się do mnie po więcej informacji oraz po linki rejestracyjne. Kontakt ze mną znajdziesz w zakładce Kontakt, lub poprzez Skype – pshemek11 , czy na facebook . Sam wystartowałem dwoma kontami i liczę, że system się ładnie rozwinie, a biorąc pod uwagę, że dziennie rejestrujemy 50-60 osób jest na to duża szansa. Dodatkowo, w Fair Play BTC poza zarabianiem, możemy wygrać atrakcyjne nagrody. Pamiętaj, im wcześniej dołączysz do profesjonalistów tym większe szanse na duży zarobek.

Dlaczego my?

Mamy dobrą strategię i plan działania, materiały reklamowe i wiedzę którymi się z Tobą podzielimy byś wraz z nami osiągnął sukces!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=5R_TzVskzbY&feature=youtu.be”]