O mnie

Kilka informacji o autorze

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku Ekonomia. Finansami i sposobem ich działania interesowałem się od dawna. Pracowałem jako Doradca Finansowy, później praca w dużej korporacji w wydziale finansowym i inne prace pokazały mi, że pracuję na szczęście innych, a nie swoje. Jednak też dzięki temu nauczyłem się wiele praktycznych rzeczy które teraz pomagają mi w moim kształtowaniu Biznesu i jego rozwoju.

Zarabianiem w internecie zająłem się na poważnie w lipcu 2016, wcześniej zdobywałem niezbędną wiedzę i umiejętności od czołowych osób pracujących w ten sposób. To dzięki Nim i ciężkiej pracy udało mi się osiągnąć to o czym od zawsze marzyłem – praca bez wysiłku. Z każdym dniem zgłębiam wiedzę i rozwijam się by od tego co mam chcieć jeszcze więcej.

 

 

Początki są trudne…

Początki nie należały do udanych. Za wszelką cenę chciałem osiągnąć jak najszybszy zysk nie zważając na zagrożenia związane z programami w które inwestowałem. To powodowało, że szybko się zniechęcałem i odechciewało mi się dalej tak zarabiać w internecie. Jednak każda porażka uczy Nas czegoś nowego toteż po obejrzeniu wyników innych i rozmowach motywacyjnych z internetowymi znajomymi wracałem ze zdwojonymi siłami. Gdyby nie to zapewne już dawno by mnie nie było w internecie jako osoba biznesowa.

 

„Robiąc krok w kierunku zmiany, nawet nieudany i tak przybliży Cię do sukcesu i będziesz o ten krok dalej niż Ci którzy nadal stoją w miejscu.”

Przemek

[su_carousel source=”media: 489″ width=”1000″ height=”500″ title=”no” arrows=”no”]

„Zmień swoje życie dziś. Nie ryzykuj swojej przyszłości, zacznij teraz, bez wymówek”

Motto którym się kierowałem na początku

Zaczynałem chyba jak każdy od darmowych opcji zarobku poprzez klikanie reklam w różnych buxach, wypełnianiu ankiet i skracaniu linków. Jednak nie były z tego dochody jakie by mnie satysfakcjonowały, tym bardziej, że zajmowały bardzo dużo czasu. Później zainteresowała mnie możliwość zarabiania w SUB-SMS gdzie odpowiednia reklama i dobór niszy generowało jakiś dochód, ale to nadal nie było to czego oczekiwałem. Poza tym SUB-SMS dla mnie nie jest dobrym źródłem dochodu i mija się z moimi przekonaniami. 

W końcu po wielu przeczytanych artykułach i zapoznaniem się z setkami poradników odnalazłem swój pierwszy program w który włożyłem swój pierwszy pieniądz – 50$. Od tamtej pory idę non stop do przodu czasem pod górkę, czasem z górki, ale jednak cały czas stabilnie do przodu. Dzięki temu z jednego programu zrobiło się ich kilka w których pieniądz cały czas rośnie i pracuje dla mnie, nie ja dla niego!

Rodzina i znajomi

Najśmieszniejsze jest to, że tworzenie i kształtowanie swojego biznesu inni wokół odbierają jako głupi żart. Każdy ma podejście, że żeby zarobić trzeba się narobić. Zastanawiające jest, czy CEO ogromnych korporacji w Stanach Zjednoczonych czy nawet w Naszym rodzimym kraju też zaczynali od najniższych szczebli? Ja już nauczyłem się mieć te opinie w głębokim poważaniu bo co to zmieni? Możesz tłumaczyć i przekonywać innych że się da, pokazać im wyniki, ale i tak nie uwierzą, albo stwierdzą, że to jest nielegalne albo że jest to kolejna piramida. Czy to z zazdrości, czy z niewiedzy, nie wiem, ale zrób to co ja – olej to i rób swoje dalej, a jak już osiągniesz sukces to oni przyjdą i będą Cię prosić żebyś im pomógł tak zarabiać i osiągać takie wyniki.

Idealnie taką sytuację pokazuje ta reklama która przy okazji mnie  motywuje do działania:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=9f7mlq0YKaw”]

Kilka cytatów które napotkałem w sieci, a które idealnie pasują jako motywatory:

Jeśli chodzi o znajomych to nie pisz do nich. Nie namawiaj. Pokaz publicznie ze obracasz dużą gotówka, na fb tez, jak ci się fajnie żyje, zdjęcia z wakacji, autka Smile gwarantuję, że będziesz miał 10 wiadomości dziennie. Ja już dużo zarobiłem, pół domu za to postawiłem  ale nie upubliczniam się jeszcze za bardzo bo kasa idzie na bieżąco w dom.”

Rozmowa prywatna
użytkownik zarabiam.com

„Biednych ludzi najtrudniej zadowolić. Dajcie im coś za darmo, to stwierdzą, że to podpucha. Powiedzcie im, że to tylko drobna inwestycja, powiedzą, że wiele na tym nie zarobią. Powiedzcie im, żeby zainwestowali, odpowiedzą, że nie mają pieniędzy. Powiedzcie im, żeby spróbowali czegoś nowego, powiedzą, że brak im doświadczenia. Powiedzcie im, że to tradycyjny biznes, odpowiedzą, że to zbyt trudne. Powiedzcie im, że to nowy model biznesowy, a oni odpowiedzą, że to piramida finansowa. (…) Oni wszyscy mają coś wspólnego – lubią szukać odpowiedzi w Google, słuchać się przyjaciół, tak samo sfrustrowanych jak oni; więcej rozmyślają niż profesor na uniwersytecie, a robią mniej niż ślepiec.

Zapytajcie ich co potrafią. Nie odpowiedzą Wam. Mój wniosek jest taki – żeby Wasze serce biło szybciej, dlaczego po prostu szybciej nie działacie? Zamiast spędzać czas na rozmyślaniach, dlaczego by nie zrobić tego, o czym myślicie? Biednym ludziom się nie szczęści z powodu jednej wspólnej cechy – Całe ich życie upływa na oczekiwaniu.”

Jack Ma
Założyciel alibaba.com