novopas tworzenie stron www

Otwieramy własną firmę? Bez składek ZUS się opłaci!

Na Blogu

Witaj w ten paskudny deszczowo – śnieżny dzień. Wiem, że ostatnio coraz bardziej zaniedbuję tą stronę, ale wiąże się z tym dość optymistyczna możliwość otwarcia własnej Agencji Interaktywnej! Tak, w końcu doczekałem się możliwości założenia własnej działalności z ograniczeniem kosztów do minimum! A jak to zrobić? Nie płacić składek ZUS przez pół roku!

Po kolei. Zapewne większość już wie, ale są też tacy którzy nie wiedzą, że 31 marca b.r. Wchodzi przepis dzięki któremu każdy może zarejestrować swoją pierwszą działalność za darmo. Wystarczy złożyć od tego dnia wniosek o rejestrację w CEIDG i wybrać opcję bez składek na ubezpieczenia w ZUS i cieszymy się własną firmą przez 180 dni za darmo. Oczywiście jeśli chcemy to możemy też te składki opłacać dobrowolnie, jednak jeśli nie to na preferencyjne składki przejdziemy dopiero za pół roku i przez kolejne 2 lata płacić będziemy mniej za ZUS. Czyli tak jak było do tej pory.

Właśnie dzięki tej zmianie postanowiłem rozpocząć działalność tworzenia stron www jako firma. Mimo, że działalność zakładam w Kielcach, to jednak przez to, że usługi te są dość specyficzne można je świadczyć bez barier w skali kraju lub międzynarodowo.

Można powiedzieć, że przecież to samo mogę robić jako freelancer na umowie. Prawda, jednak chcąc wyjść naprzeciw klientom korporacyjnym by mogli oni odliczyć koszty oraz VAT lepiej jest pracować jako podmiot gospodarczy. Dodatkowo wiąże się to z korzyściami dla mnie jak odliczanie wspomnianych kosztów po mojej stronie, a w chudsze miesiące brak podatku lub jego zwrot (VAT).

Oferta też jest istotna i to do kogo ją kierujemy. Na początku postanowiłem nie walczyć z wiatrakami i nie wchodzić w drogę konkurencji, ale powoli bez pośpiechu wywalczyć własną pozycję na rynku dzięki niższym cenom oraz specjalnym ofertom.

Ale po co ja to tutaj Ci piszę o tym?

Otóż wiele osób odwiedzających tą stronę poszukuje informacji na temat kryptowalut, zarabiania w sieci oraz podobnych tego typu tematów. Część z nich zapisana jest do Newsletter’a, i to właśnie dla nich będzie przygotowana pierwsza specjalna oferta – 20% taniej na wszystkie usługi, a więc zyskają one podwójnie!

Z jednej strony 20% rabatu, ale na wszystkie usługi które i tak na początku będą przecenione! Przykładowo budowa strony zapleczowej, firmowej to koszt w promocyjnej cenie 750 złotych (1 500zł cena regularna), więc zyskujesz na tym aż 150zł netto! Ceny landing page,y zaczynają się od 200zł, a więc oszczędzisz minimum 40zł netto na LP.

Oferta będzie obowiązywała miesiąc od rozpoczęcia działalności którą przewiduję zaraz po świętach wielkanocnych. Mail zostanie przesłany wszystkim subskrybentom, więc jeżeli jeszcze nie zapisałeś/aś się do Newsletter’a to teraz masz okazję!

Pozdrawiam i świąt rodzinnych życzę

Prezes 🙂