Pay by card z pomocą system platnosci Fondy

Technologia i Internet

Klienci oczekują, by zakupy w sieci były proste, szybkie i bezpieczne. Aby tak było, konieczny jest odpowiedni system, który ułatwi płatności on-line. Platforma Fondy wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Jaka karta do płatności on-line?

Pay by card z platformą Fondy jest proste, bez względu na to, jaką kartą chcemy płacić. System obsługuje płatności kartami Visa, Visa Electron, Mastercard i Maestro, wydanymi na całym świecie oraz e-Portfelami. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które znacznie ułatwia sprzedaż międzynarodową. Możemy dokonywać płatności do bankowości elektronicznej Rosji, Ukrainy i całej Europy. Jeżeli klient sklepu będzie płacić kartą w dolarach lub innej walucie, system sam obliczy kurs. Jest to niezwykle ważne, gdyż mamy możliwość pozyskania kupujących z całego świata, bez ograniczeń.

Jak dokonywać płatności kartą?

System płatności Fondy oferuje wygodne i szybkie transakcje. Płacący nie zostaje przeniesiony na stronę banku lub pośrednika, by zrobić przelew. Cała procedura odbywa się z poziomu sklepu, przy pomocy spersonalizowanej strony. System działa na wszystkich urządzeniach z dostępem do sieci. Obsługuje systemy komputerowe oraz smartfony. Nie ma znaczenia przeglądarka, z której się korzysta. Za zakupy można zapłacić jednym kliknięciem przycisku „zapłać teraz”. Klient ma możliwość skorzystania z funkcji chargeback. Jeżeli zakupy nie są dla niego satysfakcjonujące, zwrot trafia natychmiast na jego konto, bez czekania przez wiele dni. Zwiększa to bezpieczeństwo i komfort oraz zaufanie do sklepu. W przypadku odrzucenia transakcji klient otrzymuje maila z linkiem do niedokończonej płatności. Fondy współpracuje z ponad 20 modułami CMS, może więc bez problemu zostać wykorzystany na blogu lub stronie internetowej i umożliwiać sprzedaż z ich poziomu.

Płatności kartą z Fondy są wyjątkowo proste i wygodne dla klienta, który traci czasu na przechodzenie pomiędzy stronami w celu sfinalizowania transakcji. Sprzedawca, dzięki platformie ma możliwość trafienia ze swoją ofertą do szerszej rzeszy klientów, którzy bez problemu zapłacą kartą za zakupy.