Poradnik Zarabiania

Poradniki Bez kategorii Wszystkie

Witam, jako, że na forach i w internecie widzę bardzo dużo zapytań w stylu „Jak kupić bitcoin”, oraz”jak zarabiać w sieci” postanowiłem napisać poradnik krok po kroku co i jak. Jest to poradnik dla osób które dopiero wchodzą w ten świat.

1. Założenie portfela

Na początek musimy założyć sobie portfel Bitcoin. Operacja ta jest bardzo prosta do zrobienia, ja korzystam i polecam portfel coinpayments.com gdzie za wypłaty pobierana jest jedyna opłata w wysokości 0.00010000 BTC (10K Satoshi). Dodatkowo możemy tu gromadzić ponad 55 Kryptowalut co w przyszłości może być dla Nas przydatne.

Link do założenia portfela

2. Wpłata pieniędzy i zakup Bitcoin

Jest wiele możliwości zakupu bitcona, ale najwygodniejszym i najszybszym jest polska gielda bitbay.net Możemy wpłacić pieniądze przelewem z konta bez pobierania prowizji, a także możemy dokonać szybkiej płatności przez DotPay czy przez przekaz pocztowy. Pieniądze z mBanku (mają tu konto) zaksięgowali po niecałej godzinie od przelewu.

Musimy zweryfikować tu konto co trwa też maksymalnie kilka godzin, musimy przesłać skan dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający Nasz adres z dowodu (np. faktura za prąd, Internet, potwierdzenie przelewu z banku itp.).

Link do giełdy

Jak już Nasze pieniądze pojawią się na saldzie Bitbay możemy zakupić Nasze Bitcoiny. Wchodzimy w zakładkę Giełda i tam możemy skorzystać z ofert sprzedaży, lub możemy zaproponować Naszą cenę zakupu. Jeżeli któryś ze sprzedawców zainteresuje się Twoim kursem i zakupi Twoje PLN/USD/EUR za Bitcoin możesz działać dalej. Nie radzimy korzystać z giełdy jako z portfela ponieważ za wypłatę pobierana jest opłata w wysokości 0.00035000 BTC.

3. Zdobywanie Bitcoin „za darmo”

(Możesz pominąć ten punkt jeżeli nie chcesz zbierać Satoshi)

Satoshi to część bitcoina, 1 Satoshi = 0.00000001 BTC. Zbierać możemy je poprzez wiele stron. Można klikać w wielu facetach ( rozwiązywanie captcha itp. I za to dostajemy trochę BTC które są przelewane do Naszego tymczasowego portfela (podajemy adres Naszego portfela) i po uzbieraniu minimum do wypłaty możemy zlecić wypłatę na Nasz portfel główny. Możemy też grając w gry przeglądarkowe, gry na urządzeniach mobilnych itp. Te ostatnie polecamy tylko jeśli macie podłączenie do wi-fi ponieważ reklamy zjadają bardzo dużo transferu. Odradzam kopanie ponieważ to jest nieopłacalne i zanim coś zarobisz to zbankrutujesz przez rachunki za prąd. Ewentualnie możemy kopać w chmurze lub inne waluty które będziemy mogli wymienić na BTC.

Strony na których polecam zdobywać Satoshi są dostępne TUTAJ.

Link do sklepu play do aplikacji mobilnej (4 gry kumulujące zyski – 20K Satoshi min do wypłaty) dostępny TUTAJ

Kopanie kryptowalut dostępne TUTAJ

Przy regularnym zdobywaniu BTC możemy tygodniowo wyciągnąć około 100 000 Satoshi, a przy odrobinie szczęścia nawet 0.1 BTC!

4. Inwestowanie Bitcoin

Teraz przyszedł czas na pomnażanie Naszych Bitcoinów. Tu Nasz sukces zależy od wielu czynników. Wpływają na to polecone osoby, Nasz wkład własny oraz możliwości i działanie programów. Musimy być bardzo ostrożni patrząc na programy typu cyclery, dublery czy takie które oferują zyski wręcz niemożliwe np. 7000% w 30 dni. Czasem może taki program wypłacić, ale w 90% przypadków jest to SCAM próbujący wyłudzić Nasze pieniądze albo dane do kont.

Inwestujemy w pewne i sprawdzone programy które mają jasne i przejrzyste zasady! Najlepiej takie które mają limity wypłat dziennych ustalone na sensownym poziomie!

Dla początkujących z minimalnym kapitałem inwestycyjnym polecam my24hourincome w którym adpack wypracowuje 110% z pierwszego poziomu i kosztuje 5$, oraz mypayingcryptoads gdzie adpack pracuje do osiągnięcia 120% do 60 dni, a jego koszt to 0.01 BTC (7,50$ na dzień 05-12-2016). Należy pamiętać, że mamy obowiązek wyklinania 8-10 reklam dziennie żeby naliczenia były dostępne! Kolejnym godnym polecenia programem jest theadsteam.com gdzie mamy możliwość zarabiania jak w MPCA poprzez kliki w reklamy, oraz zakupując adpacki za min 10$ które pracują do osiągnięcia 110%

Link do rejestracji w my24hourincome

Link do rejestracji w mypayingcryptoads

Link do rejestracji w theadsteam

Jak obracać kapitałem?

Po wypracowaniu minimum do wypłaty w którymkolwiek z programów zlecamy wypłatę, ewentualnie reinwestycję (jeżeli jest taka możliwość w programie) i wpłacamy znów do systemu w celu zakupu kolejnych adpacków. Przy wypłacie należy pamiętać o opłatach w sieci blockchain dlatego zawsze trzeba pamiętać, żeby mieć w zapasie te 10-30K Satoshi.

Pamiętaj! Nie musisz czekać, aż paczka wypracuje cały zysk! Korzystając z tej strategii szybko możemy pomnożyć Nasze pieniądze!

Jeżeli dostajemy sygnały, że dany program zmierza do końca musimy mieć w zanadrzu inny w który przelejemy Nasz kapitał byśmy nie stracili wszystkich pieniędzy. Rejestrując się z moich reflinków takie sygnały otrzymasz bezpośrednio na e-mail lub poprzez stronę na fb.

5. Wypłata zysków

Osobiście inwestuję by osiągnąć jak najwyższy wskaźnik wypłat dziennych bez konieczności utraty adpacków i to polecam i Tobie. Jednak jeżeli już jesteś zmuszony/ona do tego to sytuacja jest taka jak w punkcie 2. Przelewamy BTC na Nasz portfel na giełdzie,. Ustalamy cenę sprzedaży, a jak już sprzedamy to gotówkę możemy wypłacić na Nasze konto bankowe.

Mam nadzieję, że poradnik okazał się pomocny. Jeżeli tak to miło mi będzie, jeżeli zarejestrujesz się z moich reflinków do programów. Dodatkowo oferuję pełne wsparcie oraz informacje o okazjach i korzyściach jakie mogą Cię spotkać w sieci. Osoby rejestrujące się z czystych linków lub z reflinków innych nie mogą liczyć na pełną pomoc. To jest biznes i albo jesteśmy partnerami, albo konkurencją dla siebie.

WWW      >>> http://4free24.eu

Email         >>> [email protected]

Facebook  >>> https://www.facebook.com/4free24/

* Poradnik jest w całości napisany przeze mnie, właściciela strony 4free24.eu. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania bez zgody autora oraz przerabiania któregokolwiek z elementów poradnika.