Potrój swoją wartość w ciągu 1 roku!

Motywacja i Rozwój

W sieci można znaleźć wiele artykułów i porad jak rozwijać swój biznes online. W większości przypadków ta wiedza wiąże się z opłatami lub podaniem Naszego e-maila. Wiadomo też, że możemy zapłacić za Nasz rozwój firmom zewnętrznym, a przy rejestracji też podajemy swoje dane. Zastanawiałeś się dlaczego tak się dzieje? Dlaczego każdy chce Twój adres mailowy? Odpowiedź na to pytanie i inne znajdziesz w tym wpisie.

Zwiększanie zysków siedząc w domu

Jest wiele nowych dróg i ścieżek dzięki którym bez dużego nakładu pieniędzy i energii możemy zacząć generować zyski siedząc w domu. Najlepszy sposób to połączenie najskuteczniejszych internetowych możliwości biznesowych. Jak ktoś nie wie, internetowa możliwość (okazja) biznesowa to okazja, która pozwala Nam sprzedawać usługi i produkty z kanapy w Naszym własnym domu.

W zależności od tego w jakiej branży chcesz zacząć działać i pracować spośród wielu sieci oferujących usługi affilacyjne musisz zacząć od kroku pierwszego – znalezieniu niszy. Aby tego dokonać i wybrać odpowiedni model biznesowy dla siebie musisz poświęcić chwilę i poznać swoje mocne i słabe strony. Nie jest powiedziane, że od początku będziesz liderem, ale musisz poznać produkt lub usługę która będzie jak najlepiej dopasowana do Twoich możliwości. Doświadczenie zdobędziesz z czasem.

Jaką branżę wybrać? Na czym mogę zarabiać?

W zależności od firmy dostępnych jest wiele usług i towarów które możemy sprzedawać. Mamy praktycznie nieograniczony wybór tego czym chcemy się zająć, począwszy od sprzedaży gier przez Internet, sprzedaż energii elektrycznej, e-booków przez towary jak urządzenia agd, rtv i inne gadżety, a kończąc na odżywkach, witaminach, suplementach i zdrowej żywności. Jak widzisz możliwości jest bardzo dużo, zasadniczym jest spełnienie kroku pierwszego – znalezienie niszy.

Nawet jeżeli masz problem z tym krokiem i masz totalną pustkę w głowie zawsze możesz znaleźć doradców zawodowych, doradców z branż marketingowych czy innych użytkowników którzy pomogą Ci dobrać niszę i nauczą podstaw, a więc nie masz się czym martwić.

Jak już znajdziesz niszę pozostaje Ci wybrać jedną z możliwości internetowej promocji. Tu najpopularniejszymi źródłami pozyskiwania klientów są:

  1. Media społecznościowe
  2. Listy mailingowe
  3. Własna strona (Landing Page, Blog)

Którą branżę najlepiej wybrać?

Nie odpowiem Ci na to pytanie ponieważ każdy towar, każda usługa jest specyficzna i różni się od siebie dlatego konieczna jest analiza rynku i po prostu próbowanie różnych modeli i wariantów. Natomiast najkorzystniejszymi i najbardziej opłacalnymi ofertami są usługi cykliczne, czyli takie które musimy sprzedać tylko raz, a my będziemy wynagradzani za każdy opłacony przez klienta rachunek. Już wiesz po co innym Twój adres e-mail? 🙂

Czy naprawdę można potroić wartość i zyski w rok?

 Według mnie tak. Sam jestem tego najlepszym przykładem, gdzie rok temu w sieci raczkowałem, a teraz zgłasza się do mnie coraz więcej osób po porady i pomoc. Oczywiście poza tym zaczynam zarabiać, a strona dzięki wysokim pozycjom zaczęła generować pasywny dochód, a dodatkowo przez umieszczane w niej linki zaczynam też zarabiać z poleceń więc w moim przypadku się to opłaciło. Ważne jest by znaleźć odpowiednie osoby które są rzetelne i pracowały w takich modelach zarobkowych. Takie osoby z pewnością Ci pomogą postawić pierwsze kroki, a ich wskazówki ułatwią Ci dalsze działania. Pamiętaj, że takie osoby już mają doświadczenie przez co pomogą uniknąć Ci typowych wpadek i pułapek, pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki czemu osiągniesz cele szybciej niż jakbyś miał/a robić to samemu. Nie bój się pytać!

Pamiętaj, że rozpoczynając takie modele zarobkowe niezbędne będzie założenie działalności gospodarczej. W przeciwnym razie możesz spotkać się z kłopotami ze strony urzędów gdy wykryją podejrzane przelewy na Twój rachunek. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapisz się do newslettera oraz napisz do mnie wiadomość, a chętnie pomogę w Twoim problemie.