Pozytywne informacje

Na Blogu Wszystkie

Doczekałem się odejścia od Payza!

Już rwałem sobie włosy z głowy kalkulując ile znów stracę na wypłacie pieniędzy z my24hourincome na payza, później przewalutowaniu ich na Bitcoiny żeby w końcu zlecić ich przelew na coinpayment (szły by pewnie z 3-4 dni) by w końcu po wielu trudach i opłatach w końcu wrócić do Rev Share. Dziś jednak okazało się, że wszystkie pozycje, które zarabiały na payza zostały przeniesione na coinpayment automatycznie! Prawdopodobnie kończy się współpraca pomiędzy Drew Burtonem i Payza.com i dzięki temu oszczędzili mi wielu opłat. Dziś zleciłem wypłatę 29$ jednak nie wpłacę całości z powrotem. Mam inny plan…

Dywersyfikacja ryzyka i testy, informacje

We wpisie o kopaniu kryptowalut wspomniałem m.in o kopalni bitminer. Co prawda nie wypłaciłem z niej jeszcze nic (jutro rano osiągnę minimum do wypłaty 0.005BTC) jednak pomyślałem spróbować na początek zainwestować w nią 0.01 BTC. Jeżeli mam zarabiać 0.0012 BTC dziennie, to co 5 dni powinienem zebrać minimum do wypłaty które zainwestuję w kolejne adpacki. Jeżeli będzie nadal wypłacalna to część dochodu będzie opłacało mi się odkładać by wykupić większą prędkość. Dodając dochód z poleconych (dziś wpadła 1 osoba) można będzie zarobić fajną sunkę na reinwestycje.

Kolejnym Revenue Share w który mam zamiar uderzyć to theadsteam.com lub mypayingcryptoads.com. Nie wiem który program będzie lepszy, ale skoro zarabiam w Bitcoinach i chcę tak zarabiać to skłaniam się ku tej drugiej stronie. Może ktoś mi coś poleci? Proszę o informacje osób które mają doświadczenie w tych programach. Zależy mi też na dobrej reklamie pozostałych programów.

Nowa stronka nabiera kształtu

Dziś dopracowujemy ostatnie niedociągnięcia by ruszyć stronę nowej działalności. Ciekawie się zapowiada i może się okazać, że przewyższy Nasze oczekiwania. Coraz więcej się mówi o ty, coraz więcej osób wie mimo, że na razie jest to reklama szeptana. Niedługo więcej informacji i może zbiorę się w sobie i znajdę trochę czasu na napisanie kolejnego artykułu.

p