Rośniemy w siłę! Droga na szczyt

Na Blogu

Strona zgodnie z zapowiedziami się rozwija i powiem szczerze, że nie spodziewałem się  takich efektów w niedługim czasie. Szata graficzna jest bardzo na plus w mojej opinii, a wszystko od nagłówka poprzez menu i kategorie w końcu zostało uporządkowane tak jak powinno być. Obecnie Już zniknął chaos i wydaje mi się, że łatwo znaleźć potrzebne informacje dla każdego. Mam nadzieję, że Tobie zmiany się podobają i zostawisz suba chętniej niż przed zmianami 🙂

Kilka ciekawych wfirm

Rozpocząłem współpracę z jedną z najlepszych i innowacyjnych firm na rynku – SalesManango. Zajmuje się ona wdrażaniem website marketingu oraz e-mail marketingu, ale funkcji jest znacznie więcej które są bardzo przydatne gdy prowadzisz tego rodzaju biznes. Co ciekawe, do momentu osiągnięcia 500 osób na liście mailingowej ten system jest darmowy i oferuje sporo podstawowych funkcji, ale jemu przyjrzymy się bliżej w recenzji która pojawi się za jakiś czas.

Kolejną firmą którą sprawdzam i testuje jest webpozycja która oferuje Nam analizę stron, sprawdzanie Naszych fraz kluczowych oraz wyników wyszukiwania. Dodatkowo monitoruje Naszą pozycję w wyszukiwarkach co pokazuje nam jak efektywna jest nasza kampania SEO. Ten system też będę chciał zrecenzować w przyszłości, ale na chwilę obecną sam muszę się zaznajomić ze wszystkimi funkcjami. Jeżeli Przypadnie do gustu możliwe, że dzięki niemu wprowadzę nowe funkcje do oferty jak raporty itp – oczywiście w konkurencyjnych cenach.

Szkolimy się

Nie od dziś wiadomo, że najcenniejszym darem jest wiedza. Poza podstawową musimy cały czas się rozwijać dlatego rozpocząłem cykl szkoleń które dostałem za darmo od google i sales manango za co serdecznie dziękuję ponieważ taka wiedza na pewno będzie pomocna przy dalszym rozwoju strony, ale także uzyskane certyfikaty na pewno zwiększą prestiż człowieka na rynku pracy. Polecam Ci wyszukiwanie takich rozwiązań i pamiętaj, że uczysz się całe życie!

Zostanę testerem?

Ostatnio dostałem zaproszenie do wypełnienia ankiety w jednym z programów partnerskich. Co prawda recenzje to coś co dopiero wprowadzam w życie, ale mam nadzieję, że zostanę wybrany do grona testerów innowacyjnej szczoteczki do zębów znanej marki. Byłoby to ciekawe doświadczenie co oczywiście będzie opisane na tej stronie, jak i profesjonalnie zrobiony film na yt. Więc trzymaj kciuki by mnie wybrali 🙂

Ogólnie zastanawiam się nad wprowadzeniem działu Recenzje na stronie z racji tego, że może to być ciekawe doświadczenie, a przy okazji będę mógł zaprezentować Ci coś nowego albo starego, jeżeli mam do tego dostęp. Co sądzisz na ten temat? A może masz inne propozycje na temat tego co jeszcze mogę wprowadzić na łamach strony 4free24? Daj znać w komentarzu pod wpisem.

Stay tune