Skup się na biznesie, księgowość zostaw specjalistom!

Biznes i Finanse

Wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą – zwłaszcza mniejszą – przeznacza mnóstwo czasu na sprawy związane z kadrami, księgowością i rozliczeniami. Gdy działalność jest bardziej rozbudowana, można w tym celu zatrudnić własną księgową lub księgowego. Generuje to jednak dodatkowe koszty, na które często nie może pozwolić sobie mała firma. Dlatego lepiej zlecić wszystkie czynności związane z księgowością zewnętrznym specjalistom, którzy zadbają o prawidłowe rozrachunki.

Dobra księgowość – oto ona!

Biuro rachunkowe Mitaxx to właśnie tacy specjaliści, którym można spokojnie powierzyć ciężar kompleksowej obsługi firmy na polu kadrowo-płacowym oraz księgowym. Co więcej, gdy dopiero rozpoczyna się działalność, można skorzystać z doradztwa Mitaxx przy wyborze optymalnej formy prawnej planowanej działalności. Pełna oferta zawiera prowadzenie Ksiąg Rachunkowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtu i Karty Podatkowej oraz wspomniane Kadry i Płace. W każdym przypadku obsługa obejmuje wszystkie aspekty danej dziedziny, na przykład w przypadku Kadr i Płac biuro zarówno prowadzi kartotekę pracownika, jak i sporządza dla niego rozliczenia PIT-45 czy obsługuje kontrole PIP i ZUS. Dzięki temu nie musisz zatrudniać własnej księgowości ani zajmować się tego typu sprawami samodzielnie – mając takie wsparcie, możesz skupić się tylko i wyłącznie na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu!

Biuro zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, doskonale orientujących się w przepisach księgowych i kadrowych oraz śledzących na bieżąco wszystkie wprowadzane w nich nowości. Dzięki temu masz stuprocentową pewność, że księgowość prowadzona jest w zgodzie z obowiązującą literą prawa. Ponadto Mitaxx może się poszczycić prestiżowym certyfikatem Ministerstwa Finansów, który uprawnia do usługowego prowadzenia księgowości, co najlepiej świadczy o fachowości tego biura rachunkowego.

Duża ulga w rozsądnych cenach!

Ile kosztują takie usługi? Mitaxx oferuje bardzo przystępne ceny, a koszt niektórych usług to zaledwie złotówka! Aby jednak dowiedzieć się, ile dokładnie będą kosztować usługi dla Ciebie, musisz skontaktować się z biurem w celu zrobienia wyceny. Z pewnością koszty w każdym przypadku i tak będą mniejsze niż w razie konieczności zatrudnienia własnej księgowości – dzięki temu oszczędzisz firmowe pieniądze! W skali roku mogą to być naprawdę duże kwoty.

Biuro Mitaxx ma swoją siedzibę we Wrocławiu, ale nie musisz pojawiać się tam osobiście w każdej sprawie – równie dobrze skontaktujesz się z nim online.