Skyllex nie dla „biedaków”

Na Blogu

Działacie w Skyllex? Widzieliście najnowsze zmiany na stronie? Jeżeli nie to już pędzę z wyjaśnieniem. Otóż Skyllex rozpoczął politykę bogatego inwestora i od wczorajszego wieczora by zarabiać w najniższym pakiecie Ascent musimy zainwestować minimum    5 000$! Tak to nie żart, podnieśli limit z 50$ aż o 10 000%. Dobra zmiana?

Dla Nas jako inwestorów na pewni nie, w końcu nie każdy ma tyle pieniędzy, żeby pozwolić sobie na takie inwestycje dlatego po zakończeniu pakietów obstawiam, że 50% ludzi wyjdzie ze swoimi pieniędzmi o ile będzie to jeszcze możliwe.

Właściciele Skyllexa z drugiej strony wprowadzili politykę bogatych inwestorów i najpopularniejsze pakiety zostały podniesione by wyeliminować „płotki”, albo zmusić je do zarabiania mniejszego procentu na serwerach miningowych. Niestety musimy się z tym pogodzić i albo znajdziemy dla Nas inne programy, albo zaufamy Skyllexowi i przerzucimy się na kopanie za minimum 30% zwrotu miesięcznie.

Ja osobiście wypłacam część kapitału, swoje zarobiłem w Skyllexie. Pozostawiam sobie tam 200-250$ w kopaniu kryptowalut i będziemy liczyć, że uda Nam się powoli osiągnąć pułap Ascent – 5 000$. Mówiłem, że zostaję do końca i tak jest. Gdyby Skyllex miał okazać się SCAM’em to już miał kilka takich możliwości. Dodatkowo nie zwiększałby limitów, a raczej zachęcałby promocjami dodatkowe osoby by wyciągnąć jak najwięcej, a przecież program wzbudził zaufanie wielu osób. A tak mniejszych inwestorów zmusza do zmiany działania lub do wyjścia zostawiając sobie tylko tych „najlepszych”.