Skyllex i My24HourIncome jednak mają się dobrze

Na Blogu Wszystkie

Skyllex i My24HourIncome po nowym roku działają dobrze!

Australijska firma Skyllex wbrew pozorom i sceptykom rozpoczęła swoją działalność wczoraj bez żadnych problemów. Wszyscy którzy zlecili wypłaty prędzej czy później je otrzymali.

Dziecko Drew BurtonaMy24HourIncome miało w zeszłym roku wiele problemów. Ataki hakerów, kradzież pieniędzy, masowe wypłaty przez członków. Wiele osób nie dawało wiary, że po tym wszystkim to ma szansę działać. A jednak od wczoraj znów możemy kupować adpacki! W programie zaszło wiele zmian, ale najważniejsze, że Nasze depozyty znów pracują.

Skyllex oferuje nadal minimum 50% od depozytu

Firma Skyllex po przerwie świątecznej rozpoczęła pracę normalnym trybem. W przerwie zmieniono serwery strony oraz zrobiono upgrade’y kopalni.  Czyli były to zmiany których nie zauważymy, ale mają poprawić bezpieczeństwo systemu itp.

Natomiast nadal możemy zarabiać 50% w 30 od depozytów w przedziale 50$ – 1000$ oraz 55% od depozytów 1000$ – 15000$ w 25 dni! Nie będę tutaj już opisywał reszty możliwości jako, że ku temu poświęciłem osobny dział tu ->SKYLLEX. Natomiast jeżeli chcesz zarabiać w Legalnej Firmie Skyllex możesz zarejestrować się TUTAJ.

My24HourIncome powrócił silniejszy

Drew Burton po wielu zmaganiach z programem w końcu przywrócił go na odpowiedni tor dzięki czemu możemy znów zarabiać w programie. Wprowadzono kilka zmian które mają na celu wydłużenie pracy programu, a to może się udać!

Z najważniejszych zmian to wprowadzono zasadę wypłat – minimum 10,50$, maksymalna wypłata 1100$.  Następnie dodano warunek 100/90 czyli jeżeli wypłacimy przykładowo 100$, to będziemy musieli wpłacić do systemu 90% ostatniej wypłaty, jeżeli będziemy chcieli znów mieć możliwość wypłaty środków. Jest to dobre rozwiązanie które zapobiegnie wypływom wielu środków z systemu.

Wiele jeszcze przed administracją, ponieważ sporo osób ma problemy z pieniędzmi które im zniknęły po powrocie strony, ale obiecano, że naprawią to jak najszybciej. Administratorzy pokazali, że są uczciwi i zależy im na programie, dlatego moim zdaniem warto wejść w ten program. Jeżeli chcesz się zarejestrować i zacząć działać w tym Biznesie Revenue Share możesz to zrobić TUTAJ

Te dwa programy są tymi, w których cały czas działam i lokuję największą ilość mojego kapitału. Budzą zaufanie i widać, że tak jak Drew Burtonowi zależy na My24, tak Panu Tomasowi Jankauskasowi  zależy na Skyllex, natomiast jest to moja subiektywna opinia.

Kanał na Youtube już jest!

Wiem, że na początek to brzmi i wygląda można rzec – tak sobie, ale z każdym nowym filmem liczę, że będzie coraz lepiej. Na początek dodałem dwa filmy dostępne na Moim Kanale, pierwszy ogólnie informacyjny, drugi przedstawiający działanie matrycy w której działam z moją grupą. Jeżeli w jakiś sposób zainteresuje Was moja gadka i będziecie chcieli więcej proszę o subskrypcję i łapki w górę pod filmami ponieważ nowym kanałom ciężko jest się przebić, a dzięki Wam będzie to zawsze troszkę łatwiejsze. Z góry dziękuję i jak zawsze w razie pytań zapraszam na Skype pshemek11

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3tadZnlKjTc”]

Przemek