Słaby start, ZEC nie wstaje. Pomysły?

Na Blogu Wszystkie

Niestety ostatnimi czasy kurs ZCash zamiast rosnąć zdecydowanie spadł. Na szczęście dałem sobie spokój z kopaniem i trzymam na giełdzie z nadzieją, że wzrośnie chociaż do 1.5 BTC.

Strony i kolejne wpisy wychodzą bardzo dobrze pod kątem SEO, ale chyba pozycjonować je będę zmuszony poprzez Long Tail (na długi ogon). 4free24.eu wygląda coraz lepiej i jest to bardzo pozytywna informacja.

Co do projektów to odpuszczam sobie osobny portal z kryptowalutami. Jednak byłoby to bardzo czasochłonne, a jednak lepiej prowadzić dłuższe ciekawe wpisy z kilkoma np. kopalniami w chmurze, niż przeskakiwać pomiędzy wieloma stronami na których tekst będzie miał kilka – kilkanaście zdań.

Z bardziej optymistycznych spraw mogę pochwalić się, że pomimo straty na Revenue Share z mojej winy (nie spodziewałem się, że Payza jest tak złodziejskim procesorem płatniczym) – szczegóły i porady mogę udostępnić moim poleconym, powoli już część środków nadal zarabia, jednak teraz wpłaty i wypłaty będą zlecane w Bitcoinach. Polcam tu CoinPayment, świetny procesor płatniczy który ma możliwość przelewów m.in. na PayPal.

Aktualnie testuję grę przeglądarkową połączoną z aplikacją na PC – GoldSmugglers gdzie mamy określone zdrowie które wykorzystujemy na otwieranie skrzyń w których możemy znaleźć złoto. Zapowiada się ciekawie, a czytając komentarze osób które już w tym uczestniczą jest to wypłacalna aplikacja. Banner do strony znaleźć możecie chwilowo w panelu bocznym. Jeżeli gracie w to to napiszcie swoje opinie, ja postaram się dodać recenzję prawdopodobnie dopiero po pierwszej wypłacie.

Pomysły na przyszłość

To, że odpuszczam jeden projekt nie znaczy, że odpuszam tworzenie nowych stron. Teraz skupiam się na stronie działalności która powstanie już niedługo w Kielcach. Po oficjalnym otwarciu przedstawię tu cały projekt tak internetowy, jak i opiszę tą działalność, a może przygotujemy też specjalne promocje dla osób które śledzą stronę.

Wkrótce skończą pracować też adpacki na my24hourincome – Link do artykułu i wreszcie zabiorę wszystkie pieniądze z Payza i przeniosę je na CoinPayment.

To chyba tyle na chwilę obecną. Jeszcze zbieram się, żeby zrecenzować gry na androida w które gram akualnie i powoli zbieram Bitcoiny na kolejne wypłaty, ale o tym więcej wkrótce.

A może Wy macie jakieś pomysły lub propozycje? Napiszcie do mnie poprzez formularz kontaktowy dostępny w panelu bocznym.

Powodzenia