Strony, inwestycje, zarobki – co dalej?

Na Blogu Wszystkie
 

Blog się rozwija, strony działają, kasa zainwestowana i co dalej?

Zauważyłem, że to co robię jest strasznie haotyczne. W każdym wpisie piszę praktycznie to samo dlatego postanowiłem to zmienić, i nakreśli z góry wszystkie cele które mam w głowie.

Na chwilę obecną praca na etacie poświęca mi całe dnie jako, że zbliżamy się do końca roku, a to jest gorący okres w finansach. Jednak znalazłem trochę czasu teraz, żeby powoli dopracować strategię działania na najbliższe miesiące.

Zaczynając od tego co już zrobiłem (by żyło się lepiej) to wpłacony depozyt do Skyllex – firmy inwestycyjnej z Australii o którym poczytać możesz TUTAJ, zająłem średnią, ale nadal opłacalną pozycję w banana.fund – o tej inicjatywie możesz przeczytać TUTAJ.
Co do celów, to stawiać je będę sobie co miesiąc, żeby na koniec każdego miesiąca mieć możliwość podsumowania, co robię dobrze, a gdzie spierdoliłem robotę. Co do samej strony dodałem zakładkę Premium z wpisami dostępnymi tylko dla zarejestrowanych osób. W planach z czasem będę chciał dodać poziomy userów i podzielić ich na grupy i w zależności od poziomu zaangażowania się w stronę będą miały odpowiednie uprawnienia. I tak zarejestrowani użytkownicy będą miały dostęp do powiadomień o nowych wpisach, a także dostęp do materiałów które uznam, że powinny być niedostępne dla wszystkich. Kolejnym poziomem będą osoby zaufane, te które w jakiś sposób wesprą rozwój strony np poprzez artykuły lub dotację. Tu będzie dostępny dział download z wieloma aplikacjami i innymi rzeczami, które „za darmo” nie powinny być udostępniane, coś na zasadzie forum zarabiam.com – strefa wtajemnicznych. I w końcu ostatnia grupa to osoby zarejestrowane z polecenia w różnych progrmach gdzie będą dostępne poradniki, shoutbox i inne przydatne rzeczy dla poleconych.

Teraz przejdziemy do celów jakie stawiam sobie do końca miesiąca (grudnia).

 
 
  • Zdobycie 10 poleconych w Revenue Share 8/10
  • Zdobycie 5 aktywnych poleconych w Skyllex 0/5
  • Wpłacić łącznie 120$ do Skyllex 53$/120$
  • Osiągnąć 10 wniosków w grudniu w M2M 3/10
  • 5 osób poleconych w Banana.Fund 6/5

success-101
 
 
Za to cele na przyszły rok są bardziej ambitne, ale mam nadzieję, że Skyllex pomoże mi w ich osiągnięciu.
 
 
  • Dochód Paywny ze Skyllex miesięcznie 1 100$
  • Po 1 000$ w dwóch Revenue Share
  • Spłacić wszystkie zobowiązania
  • Wyjechać w końcu na wakacje 🙂