Sukces gwarantowany. My24 powróciło

Na Blogu Wszystkie

Po wielu stresujących dniach my24 powróciło! Miejmy nadzieję, że tym razem już wszelkie możliwe zabezpieczenia uchronią adminów przed kolejną stratą pieniędzy. Więc znów możemy obracać pieniążkami i je pomnażać by osiągnąć sukces i cel – 1 BTC.

Praca w internecie nie należy do najłatwiejszych. Po zorganizowaniu stron, ogarnięciu i optymalizacji przyszedł czas na ich promocję. Jako, że epozyczka24 sama powinna się bronić i piąć się w górę po szczeblach google, to jednak 4free24 potrzebuje pomocy ponieważ jest duża konkurencja w dziedzinie zarabiania w internecie. Co prawda odnotuje wyświetlenia i kliki z google, aczkolwiek nie jest to to o czym marzę. Tak samo pora wziąć się za tworzenie landing page’y pod programy revenue share bo same linki rejestracyjne nie działają zachęcająco i konwersja wynosi 0.

Aktualne wyniki zarobków kształtują się następująco:

My24HourIncome – 10 adpacks za 5$
mypayingcryptoads – 2 adpacks za 0.01 BTC

Plnuję kolejną wypłatę z my24 przerzucić do MPCA gdzie naliczenia są większe. Zastanawiam się też nad nowym programem revshare, jednak zanim coś więcej o nim napiszę i zacznę polecać sam muszę sprawdzić czy będzie sens w to wchodzić. 

Jak zawsze oferuję 50% Refback z pierwszej wpłaty za rejestrację z mojego linku polecającego. Jeżeli zastanawiasz się czy wejść w jeden z powyższych programów to pamiętaj i miej na uwadze tą możliwość jaką Ci daję!