Suplementy diety, ekstrakty zdrowotne. Jaki program partnerski i ile zarobię?

Programy Partnerskie

W sieci możemy znaleźć mnogość programów partnerskich które płacą Nam za reklamowanie różnych produktów. Zdecydowanie najbardziej rozwiniętym rynkiem zaraz po branży finansowej jest rynek odżywek i suplementów diety. To hasło jest miliony razy dziennie wyszukiwane w google tak samo jak frazy z odchudzaniem, dietami i innymi. Tu przedstawię Ci dwa najpopularniejsze programy partnerskie które pozwalają zarobić nawet 40% od sprzedaży.

Dla kogo program partnerski z suplementami diety?

Nie ma reguły. Każdy może dołączyć do tego typu programów i zarabiać polecając produkty swoim znajomym i rodzinie którzy są zainteresowani tego typu  produktami. Dodatkowo często w ofercie wielu sieci poza suplementami diety spotkać możemy się z różnymi odżywkami, tabletkami dla panów oraz kosmetykami naturalnymi. Wiadomo, te produkty nie należą do tanich, jednak klient musi mieć świadomość, że zakupuje tu produkt z naturalnych składników, a takiego nie znajdziemy w drogerii czy markecie. Na pewno polecanie suplementów diety jest wskazane dla ludzi zajmujących się zdrową żywnością, odchudzaniem i innymi podobnymi tematami, a dodatkowo prowadzą np swojego bloga i chcą go jakoś spieniężyć.

Sposobów na promocję jest mnóstwo i tylko wyobraźnia nas ogranicza co do oferowania produktów. Aby zacząć jak wspomniałem wcześniej nie musimy być w żaden sposób związani z tematyką zdrowia, jednak ten aspekt z pewnością pomoże w sprzedaży ludziom którzy wiedzą jak takie produkty działają jak blogerzy, trenerzy personalni, dietetycy i inni. Co zrobić by promować dane produkty i na nich zarabiać? Wystarczy zarejestrować się na stronie producenta, wejść w dany produkt i skopiować Nasz link polecający po kliknięciu którego automatycznie osoba będzie przypisana do Nas, a jeżeli zakupi suplement diety lub inny produkt to My dostaniemy prowizję za tą sprzedaż.

Program Partnerski – Nutri Profits

Jest to jedna z najpopularniejszych sieci posiadająca w swojej ofercie kosmetyki oraz suplementy diety, a dodatkowo za sprzedaż dzieli się zyskami z partnerami w wysokości 30-40% od sprzedaży. Dodatkową zaletą jest to, że sprzedaż odbywa się w wielu krajach, a linki i oferty przygotowane są specjalnie pod konkretne kraje w ich językach. W ich ofercie znajdziemy produkty takie jak:

  • African Mango (suplement diety)
  • Acai Berry Extreme (wyciąg z jagód Acai)
  • Mass Extreme (tabletki dla kulturystów)
  • Eron Plus (tabletki na potencję)
  • inne…

W ofercie nutri profits znajdziemy wiele różnych produktów które możemy promować, a ich landing page są skonstruowane w taki sposób, by osiągać jak największą sprzedaż. Dlatego jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą z NutriProfits i chcesz zacząć sprzedawać suplementy, odżywki i inne produkty prozdrowotne to poniżej znajdziesz link do rejestracji.

. . . : : : NutriProfits : : : . . .Program Partnerski Easy Profits

Program Partnerski Easy Profits oferuje jak powyższy Nutri Profits wiele różnych suplementów diety. Tak samo jak powyższy posiada wiele wersji językowych stron produktów dzięki czemu możemy promować ofertę tak w Polsce jak i w Niemczech, Francji czy Stanach Zjednoczonych. Zarobimy tu od sprzedaży także 30-40% w zależności od produktu. W ofercie posiadają takie produkty jak:

  • SlimmerTime (Suplement diety)
  • Jelly Bear Hair (żelki z odżywką do włosów)
  • Lab One ( ekskluzywna Drogeria internetowa)
  • inne

Tu możemy oferować tak cały sklep Lab One oferujący wiele naturalnych kremów, serów do pielęgnacji oraz odżywek, ale także pojedyncze produkty. Łącząc ofertę obydwu programów partnerskich można stworzyć ciekawe zestawienie suplementów diety w którym możemy zestawić obie oferty co pomoże Nam zwiększyć sprzedaż. Link do rejestracji znajdziesz poniżej.

. . . : : :  EasyProfits : : : . . .