Ten Rok będzie wyjątkowy!

Na Blogu Wszystkie

Co się tu nawyprawiało?

Witajcie. Pewnie nie trudno zauważyć drastyczną zmianę strony, ale jest to spowodowane całkowitą zmianą koncepcji działania. Odchodzę od wstawiania czego popadnie typu szybkie hyipy które bardzo szybko stają się scamem. Zostajemy tylko przy sprawdzonych i wyselekcjonowanych biznesach w których mamy dużą szansę, że nie umoczymy. 

Co do samej strony głównej, chciałem, żeby nie wyglądała tak „typowo” jak inne, ale, żeby była automatycznie stroną przechwytująco – informacyjną zachęcającą do zapoznanie się bliżej ze wszystkimi podstronami. Dodatkowo w niedalekiej przyszłości chcę, żeby była tu możliwość rejestracji i udzielania się przez wszystkich z teamu którzy dołączą (oczywiście budujemy Polski Team), dla osób z zagranicy planuję przetłumaczyć stronę w całości na język angielski, ale wszystko z czasem. 

Biznesy dające zarobić w 2017 roku

SKYLLEX

Wierzyłem, że wbrew temu co mówią inni firma Skyllex nie ucieknie z Naszymi pieniędzmi przed Nowym Rokiem. I nie myliłem się. Strona działa, co prawda dziś ma lekkie opóźnienia, ale pewnie spowodowane jest to tym, że każdy chce się przekonać czy na pewno każdego pieniądze nadal są w systemie, a on sam działa. Wszystko wydaje się być ok, naliczenia wracają od jutra i dalej możemy pomnażać Nasz kapitał! Ja osobiście mam zamiar reinwestować do osiągnięcia 2 000$ na koncie by móc spokojnie wypłacać dniówki w kwocie 44$.

MY24HOURINCOME

Kolejny biznes którego większość spisywała na straty – mowa tu o My24HourIncome też przetrwał próbę. Po awariach, włamaniach, kradzieży z procesorów przez hakerów Drew Burton wraz z innymi adminami uratował ten okręt. Wprowadzono co prawda ograniczenia, teraz wypłacić możemy minimum 10,50$, a maskymalnie 11$ i to będzie rosnąć jak będziemy wprowadzali nowe środki do systemu, ale to wszystko dla dobra programu. 

BANANA.FUND

Banana.Fund traktowałem i nadal tak jest jako możliwość szybkiego zarobku. Jeżeli udało mi się zarezerwować miejsce i mieć możłiwość zakupienia akcji z 4 poziomu o 40 razy taniej niż z 8, to miło będzie mieć dodatkowe bitcoiny na inwestycje w pozostałe systemy z którymi współpracuję.

THEADSTEAM

Ten Revenue Share polecił mi jeden z członków grupy Lucky.Team. Jest dość ciekawym programem w którym Nasze paczki reklamowe dają możliwość dobrego zwrotu, a to, że cały czas system rośnie i pozyskuje zewnętrzne finansowania, może on stać się biznesem na lata.

FIRSTBITCOINREVSHARE ORAZ MYPAYINGCRYPTOADS

Pierwszy z nich jest dla mnie nowy, ale ciekawy. Z tego względu, że są dość wysokie naliczenia za Nasze adpacki, a jest niskie wejście co motywuje bardziej do reinwestycji niż wypłaty, dlatego możemy tu trochę zarobić. Tym bardziej, że najtańszy adpack wypracowuje aż 130% w niecałe 30 dni. A dodatkowo naliczenia są w bitcoinach, a ten cały czas obecnie pnie się w górę. Polecam Wam tutaj zaryzykować, wydaje mi się to lepszą lokatą Naszych środków niż twory które oferują Nam 200% dziennie.

Co do drugiego programu to nie wiążę z nim dłuższych nadziei. Mam tu co prawda kilkanaście osób poleconych, sam nie wiem jakim cudem, ale depozytów nie robili więc nic mnie tu nie trzyma, poza dwoma adpackami.

Plany na przyszłość?

Poza tymi opisanymi wcześniej, na razie chcę reklamować biznesy i tą stronę, rozwijać kanał na YouTube oraz grupę na Facebooku. W końcu social media to klucz do sukcesu w dzisiejszych czasach pod warunkiem, że robisz to z głową. Jeżeli chcecie zacząć współpracę ze mną żebyśmy wspólnie budowali nowy ciekawy team, odezwijcie się w mailu, zarejestrujcie się z mojego reflinka do któregoś z programów, subskrybujcie mój kanał na YT jak i stronę, a wspólnie osiągniemy coś wielkiego!

PS.

Dziś wieczorem powinien pojawić się film opisujący działanie matrycy btcinvestments. Jeżeli macie wolne 200 000 Satoshi to wejdźcie i spróbujcie. Praktycznie nic nie ryzykujecie, a możecie sporo zarobić!

Przemek