Webinar CEO Skyllex – nowe plany dla „bogaczy”

Na Blogu

Wczoraj 01.03.2017 odbył się webinar prezesa firmy Skyllex. Nietety, te spotkania organizowane są w języku rosyjskim co znacznie utrudnia co poniektórym rozumienie przekazu – w tym i mnie. Jednak w sieci znaleźć już można było pierwsze tłumaczenia które pragnę Wam dziś przekazać.

Nowe plany inwestycyjne – Ropa!

Ostatnio zapowiadano, że trwają negocjacje z Arabią Saudyjską i jak widać doczekaliśmy się planów które wymagają wysokich inwestycji, ale dają jeszcze większe stopy zwrotu. Przez nie właśnie pojawia się wiele spekulacji, że Firma przygotowuje się do zamknięcia interesu i ucieczki z Naszymi pieniędzmi, ale z drugiej strony czarne złoto – ropa jest w cenie i przy takich inwestycjach w długim terminie takie wyniki mogą być realne. ak więc mamy dwa nowe plany:

Brent OIL
1) $50 000 do $500 000 do inwestycji
2) Zysk na 160 dni wynosi 1330%, kwota depozytu pozostaje bezzwrotna
3) Inwestor otrzyma 30% od zainwestowanej kwoty w ciągu 30 pierwszych dni
4) Inwestor otrzyma 1300% pozostałej kwoty ciągu 130 dni
5) Wszystkie zyski znajdą się na oddzielnym rachunku i będą one dostępne po zakończeniu

WIT OIL
1) $100 000 do $10 000 000 dostępne do inwestycji
2) Zysk na 190 dni wynosi 2685%, kwota depozytu pozostaje bezzwrotna
3) Inwestor otrzyma 35% od zainwestowanej kwoty w ciągu 30 pierwszych dni
4) Inwestor otrzyma 2600% pozostałej kwoty ciągu 130 dni
5) Inwestor otrzymuje 50% kwoty głównej inwestycji w ciągu 30 dni pozostałych
6) Wszystkie zyski znajdą się na oddzielnym rachunku i będą one dostępne po zakończeniu

Jak widać jest to kusząca inwestycja dla „grubych ryb” które mają bardzo wysokie depozyty w Skyllex, ale też zachęcić to może nowych inwestorów. Jak wspominałem wcześniej takie zyski są jak najbardziej realne, a i sama firma może dobrze na tym zarobić. Jeżeli nie mają w planach uciec z gotówką, to na tych inwestycjach będą mogli dać zarobić, a i sami będą zarabiać swoje, mniejsze sumy, ale stabilne. Jeżeli tylko inwestorzy w Skyllex nie zaczną masowo wypłacać depozytów to firma podziała dla Nas jeszcze długi okres czasu.

Skyllex Bank i spotkanie z inwestorami

Na webinarze zapowiedziano także, że Skyllex Bank powstanie prawdopodobnie pod koniec roku 2017. Jeżeli i ta informacja okaże się prawdziwa, a taki bank powstanie, to mamy szansę na zarabianie pieniędzy w „bezpieczny” sposób. Słowo bezpieczny napisałem specjalnie w cudzysłowie ponieważ wszyscy pamiętamy wielki krach w stanach i upadek banku giganta – Lemman Brothers.

Dodatkowo, pod koniec marca w Niemczech odbyć ma się spotkanie z inwestorami i gośćmi. Pierwszego dnia Tomas Jankauskas powita 20 VIP’ów, a następnego dnia spotka się z grupą ponad 170 gości więc wątpliwe, że przed tym meetingiem Skyllex zniknie.

Ode mnie

Jeżeli o mnie chodzi, z pewnym niepokojem obserwuję to co się dzieje w Skyllex. Jeżeli nowe plany okażą się interesujące dla inwestorów, a strategią firmy jest działanie jak najdłużej to nie powinno być problemów, ale jak zawsze pewne ryzyko istnieje. Kolejną datą która wprowadza niepokój jest początek czerwca kiedy to wygasa licencja firmy i trzeba ją przedłużyć. Same działania firmy mnie nie niepokoją tak jak działania inwestorów. Pamiętając, jak zapowiadano przerwę świąteczną ludzie zaczęli masowo wypłacać swoje depozyty, ale na szczęście nie wpłynęło to na rentowność Skyllex’a tak może być i tym razem. Ludzie będą panicznie wypłacać pieniądze przez cały maj, a wtedy firma może wpaść w kłopoty finansowe. Możliwe, że na tą sytuację szykują się wprowadzając nowe plany inwestycji w olej. Ludzie wchodząc teraz w te depozyty 160-190 dni utrzymają falę lawinowych wypływów gotówki ze Skyllexą, a w czerwcu, jeżeli okaże się, że działa wszystko dalej stabilnie większość wróci ze swoimi pieniędzmi po więcej.

To są moje spekulacje i przypuszczenia, ale na chwilę obecną nie mam zamiaru uciekać z depozytem i działam dalej. Jeżeli jesteście zainteresowani wejściem w Skyllex z depozytem powyżej 100$ nadal oferuję Wam zwrot 50% prowizji z polecenia. Wystarczy, że zarejestrujecie się z mojego linka i po założeniu depozytu odezwiecie się do mnie poprzez formularz kontaktowy. Wypłaty tylko w Bitcoin!

…::: Rejestracja w Skyllex :::…