xGames – nowa strona o tematyce gier

Na Blogu

Dziś chcę zapowiedzieć nadchodzący projekt który wystartuje już w lipcu. Mowa o xGames nad którym rozpocząłem pracę. Wiem, że jest dużo stron profesjonalnie zajmującymi się tą branżą, jednak planuję wraz z pewną osobą prowadzić ją w unikalny sposób.

Co będzie można znaleźć na xGames? Otóż planujemy by pojawiały się tam recenzje oraz wpisy dotyczące nowości w branży gier oraz technologii. Dodatkowo planujemy w przyszłości stworzyć kanał na youtube gdzie zamieszczać będziemy filmy związane właśnie z grami itp. Może pojawią się let’s play’e jeżeli będzie na to zapotrzebowanie?

Jesteśmy otwarci na współpracę dlatego jeżeli lubisz pisać artykuły i recenzje, grasz w gry, streamujesz lub w jakikolwiek inny sposób dziedzina gier nie jest Ci obca i chcesz współtworzyć serwis zapraszam do kontaktu. Może to być punkt zwrotny i jeżeli uda Nam się osiągnąć sukces możesz liczyć na profity z działalności strony, a także jest to idealna szansa by poćwiczyć umiejętności pisania i prowadzenia własnego „kącika tematycznego”. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje więc nie czekaj i zgłoś się już dziś i zacznij działać z Nami!

Wkrótce więcej szczegółów! Stay Tune!