Jak zacząć zarabiać? Vademecum

Zanim zaczniesz zarabiać – Vademecum

W obecnych czasach poszukiwanie źródła pasywnego dochodu staje się celem coraz większej liczby ludzi. Od dawna każdy pragnie być niezależnym finansowo, a przy okazji nie marnować swojego życia w pracy na etacie. Jest to trudna droga, szczególnie dla tych którzy zaczynają od zera, ale ten cel jest jak najbardziej realny i osiągalny. Ta strona powstała, by przekazać Ci moją wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie które z pewnością ułatwią Ci drogę do pasywnego dochodu.

Zaczynamy

Internet jest miejscem gdzie wszystko jest możliwe. Dzięki temu wynalazkowi XX wieku możemy być w ciągłym kontakcie z ludźmi z całego świata, odwiedzać wirtualnie piękne zakątki pięknej i tajemniczej Australii, czy przeżyć przygodę przeglądając ujęcia z mroźnej Grenlandii. A jeżeli internet daje Nam takie możliwości, to dlaczego mielibyśmy ich nie wykorzystać do osiągania korzyści finansowych?

Myślisz, że jest to trudne,  że wymaga to wkładu finansowego, wiele czasu i energii. Po części się z Tobą zgodzę, ale nikt za darmo nic Ci nie da. Nie mówię tu o wkładzie finansowym, ale o Twoim czasie, ale jeżeli w ciągu dnia spędzisz godzinę właśnie na pracy w internecie to osiągniesz więcej niż siedząc bezczynnie przed telewizorem. Również przydałaby się inwestycja, ale mowa tu o inwestycji w siebie. Wiedza jest Twoim największym sprzymierzeńcem dlatego parę złotych na początek zainwestuj w siebie i swój rozwój poprzez kursy, czytanie książek i e-booków które pomogą Ci się rozwinąć i zmienić Twoją świadomość, a przy okazji otworzą Twój umysł na nowe możliwości jakie przed Tobą stoją.

Wiedzę już mam, od czego mam zacząć?

Jeżeli już posiadasz niezbędną wiedzę i jesteś świadom tego co możesz osiągnąć w internecie to wiesz też, że takie modele zarobkowe nie są zwykłą zabawą. Musisz do tego podejść jak do biznesu. W końcu będziesz temu poświęcać czas w nadziei, że przyniesie to w przyszłości wymierne korzyści. Ogromne korporacje o miliardowych dochodach powstawały często w garażu, a założycielami były osoby które nie miały zaplecza finansowego. A więc da się!

Pora na odpowiedź z nagłówka tego akapitu. Otóż nie odpowiem Ci od czego powinno się zaczynać ponieważ każdy ma inne zdolności oraz co ważne – sumienie. Na pewno zacząć się powinno od zarabiania bez inwestycji gdzie spędzimy wiele czasu, ale przy odpowiednim podejściu do tematu w przyszłości możemy zarabiać niemałe pieniądze co da Nam pasywny dochód – a o to Nam chodzi.

Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat poszczególnych programów w których sam zarabiam, zarabiałem z których te pierwsze są godne polecenia, a te drugie pozwolą Ci przeanalizować jak te systemy działają ponieważ jest wiele biznesów które działają tak, by wyciągnąć z Nas jak najwięcej by później zniknąć ze wszystkimi pieniędzmi.

Ryzyko i zagrożenia

Pracując w internecie pamiętać musisz, że istnieje tu wiele zagrożeń począwszy od nieuczciwych „biznesmenów”, poprzez administratorów stron którzy nie zawsze działają na korzyść użytkowników, a na hakerach kończąc. W końcu mowa tu o pieniądzach, a tych w sieci jest bardzo dużo co złodzieje próbują wykorzystać za wszelką cenę. Dlatego pamiętaj o zabezpieczaniu swoich portfeli w których przechowujesz swoje kryptowaluty, procesorów płatniczych gdzie przechowujesz pieniądze oraz swoje adresy e-mail. Wszystkie te loginy i hasła mogą stać się łupem złodziei dlatego pilnuj ich i twórz dodatkowe zabezpieczenia. Uważaj też co i gdzie wpisujesz, w końcu danych z dowodu nie rozdajesz na lewo i prawo prawda?

Zapoznaj się z innymi działami strony

Tu zakończę ten przydługi wstęp. Więcej informacji znajdziesz na pozostałych podstronach tej strony. Całość została stworzona z myślą o osobach które są początkujące i średnio-zaawansowane w dziedzinie dochodu pasywnego i zarabiania w sieci. Dodatkowo znajdziesz opisy programów w których zarabiam, poradniki, a jak zmęczy Cię przyswajanie wiedzy na temat zarabiania w sieci, zawsze możesz przejrzeć inne działy i artykuły z innych dziedzin którymi się interesuję.

Do zobaczenia na kolejnych stronach

Przemek