Zarabianie na Aliexpress

Programy Partnerskie

Na pewno nie raz zastanawialiście się jak można spieniężyć ruch na Waszej stronie. Z pomocą przychodzi program partnerski dzięki któremu możemy zarabiać na zakupach innych na aliexpress, ale także możemy zrobić sobie niewielki cashback za Nasze zakupy! Jak to zrobić? Oczywiście jest kilka możliwości, a w tym probram bezpośredni od aliexpress, jednak ten sposób który ja Wam dziś przedstawię pozwala zarobić wyższe prowizje za całe zakupy Naszych poleconych, a nie tylko za pojedyncze przedmioty. Nie przedłużając wyjaśniam co i jak.

Prowizja i cashback od ecommerce

Strona którą opisuję zwraca Nam za zakupy od  8.5% do nawet 12% w zależności od Naszego poziomu. Zarabianie jest bardzo proste, wystarczy znaleźć interesujący Nas przedmiot na aliexpress, dodać jego link w systemie, a ten wygeneruje Nam unikalny link który możemy rozsyłać dalej – do znajomych czy na grupach na FB. Każdy kto zakupi ten produkt będzie Naszym poleconym, i po zakończeniu transakcji dostaniemy procent od zakupów tej osoby. Tak od całych zakupów, ponieważ kto przejdzie na aliexpress za pomocą tego kodui do zamknięcia przeglądarki zdąży cokolwiek zakupić to nabijają sie te zakupy jako prowizja dla Nas 🙂 Prawda że proste?

Jak można promować ecommerce?

Jest wiele możliwości. W samym systemie mamy możliwość wygenerowania odpowiednich bannerów reklamowych z linkami do produktów lub na stronę główną aliexpress, możemy tworzyć własne linki do produktów, generować kupony, tworzyć własne landing page z produktami i inne.

…::: Rejestracja w eCommerce :::…
e-Commerce Partners Network