Zbieranie Satoshi. Szybko i przyjemne

Wszystkie

Jest wiele stron które dają Nam możliwość Zbierania Darmowych Bitcoinów.

Niestety większość z nich zmusza Nas do monotonnego klikania w anty-boty i wypełnienie wielu captch’a które nie są opłacalne czasowo, ponieważ dla kilku Satoshi marnujemy około minuty. Jednak wśród nich można trafić na wypłacalne kraniki gdzie zbieranie Satoshi jest czystą przyjemnością.

Płacące krany bez straty czasu

W tym temacie zajmiemy się kranikami, które wypłacają Bitcoiny za wypełnienie prostych zadań. Nie będę tu opisywał kranów z milionami captch’a itp.

CetoBeto – Darmowe Zbieranie Satoshi z Pokemonami!

468rps

Jest to zabawa w świecie Pokemon gdzie zbieramy od 200 Satoshi wzwyż w zależności którego Pokemona mamy aktywnego. Na początku mamy 2 darmowe Betos – Pikachu i Bulbasaura.

Pikachu szybciej zbiera Satoshi, ale ma mniejszą pojemność (220), natomiast drugi – Bulbasaur zbiera Satoshi wolniej, jednak ma pojemność 345 więc opłaca się go włączyć na noc, lub kiedy nie możemy na bieżąco pilnować przelania Satoshi z Pokemona do „magazynu”.

Dodatkowo zarabiamy na walce z potworem 1 raz dziennie za co dostajemy do 150 Satoshi,dodatkowo mamy Daily gift też do 150 Satoshi, oraz jeżeli pojawi sią się Jessie & James i ich „wykopiemy” z wyspy poprzez klik na pokemonie na obrazku dstajemy kolejne do 150 Satoshi.

Zebrane Satoshi możemy wypłacić na Nasz portfel (400 Fee) – minimum 3800, lub przelew instant który kosztuje 10000 Satoshi a minimum to 25000 Satoshi. Niestety opcja wypłaty do faucetu zostanie wkrótce wycofana ponieważ FaucetBox kończy działalność!

Jeżeli nie wiedzieliście to informuję Was, że to co tam macie przepadnie jeżeli nie uzbieracie minimum do wypłaty.


Welovefaucets – Game 3

W tej zabawie co 10 minut głosujemy na jedno z dwóch zwierząt. Po oddaniu głosu wypełnić musimy proste captcha, a następnie szybką weryfikację antybotową i już cieszymy się 125 Satoshi.

Jeżeli w tej rundzie Nasze zwierzątko wygra, to dostajemy bonus w postaci kolejnych 100 Satoshi. Dodatkowo raz lub dwa dziennie są happy hoursh w których podwajamy ilość darmowych Satoshi w każdej rundzie. Wypłaty możliwe są od 6000 Satoshi, jeżeli nie ma możliwości wypłaty, musimy odczekać chwilę, zanim twórcy nie uzupełnią kranika. Pozostałe dwie gry z tej stajni się nie opłacają ponieważ co godzinę możemy zebrać 200, 250, 300 lub 1000 Satoshi. Ale jeżeli lubimy się bawić to możemy i tu powoli zbierać Nasze Bitcoiny.

Zbieranie Satoshi na Loterii!

468x60-3

Freebitco.in jest zabawą na zasadzie loterii. Możemy tu co godzinę wypełnić jedną captcha i zebrać od 271 Satoshi do nawet 0.2705 Bitcoina! Żeby wygrać główną nagrodę chyba musimy być urodzeni w czepku, ale niższe kwoty jak 0.0027 darmowych Satoshi jest możliwe do wygrania. Dodatkowo, jeżeli mamy żyłkę hazardzisty możemy spróbować szczęścia w grze Hi/Lo żeby podwoić Nasz zakład. 

Poza tym, za każde zebranie darmowych Satoshi dostajemy losy na loterię, im więcej losów tym większe szanse na wygraną.