Zostałem okradziony

Na Blogu Wszystkie

Aktualnie zarabianie w rogramach traktuję jako dodatkową formę dochodu, a z jednego z nich, a konkretniej Minecloud.io zniknęły pieniądze „ciężko zarobione”. Co prawda nie była to duża kwota, bo niecałe 2$, ale jednak zmusiło mnie to do zwiększenia swoich zabezpieczeń i zmiany haseł ponieważ nigdy nie wiadomo jak taki złodziej wszedł w jego posiadanie. Jak widać nawet stosując się do zasad bezpieczeństwa czasem możemy paść ofiarami cyberataków. Jeżeli nie czytałeś artykułu o bezpieczeństwie w sieci możesz to zrobić klikając Tutaj.

Kolejną kwestią są zabezpieczenia strony i próby włamań na nią. Tu na szczęście moje zabezpieczenia zdają egzamin, jednak zauważyłem, że ruch i próby dostania się na zaplecze 4free24.eu w ostatnim czasie się wzmogły. I tu kolejna wskazówka dla Ciebie. Jeżeli posiadasz własną stronę lub bloga opartego o CMS WordPress powinien zainteresować Cię dzisiejszy wpis w którym zestawiłem najlepsze (moim zdaniem) darmowe widgety zabezpieczające który możesz znaleźć Tutaj.

Kwestia dotacji

W ostatnim czasie wpłynęło do mnie kilka dolarów w bitcoinie za co dziękuję, ale niestety nikt nie podał swoich danych by mógł je umieścić, więc jeżeli to czytasz, a byłeś jednym z darczyńców napisz do mnie kwotę i adres portfela (lub jego część) bym mógł zweryfikować czy te bitcoiny są od Ciebie, a także daj znać czy chcesz i jak Cię oznaczyć w zakładce Dotacje. Zawsze istnieje także możłiwość dodania linka do Twojej strony lub reklamy – tak dla przypomnienia.

Inne niezwiązane

Wystartowałem z kilkoma projektami, ale na chwilę obecną nie chcę zdradzać za dużo szczegółów ponieważ konkurencja jest bardzo mocna. Powiem tylko, że jeden z nich ma związek z aliexpress, a konkretniej z Programem Partnerskim ECommerce o którym pisałem ostatnio na stronie. O nim też więcej możesz przeczytać Tutaj.

Na koniec …

Jak zawsze zachęcam do zapisania się do newslettera strony Zarabianie Online – 4free24.eu dzięki czemu informacje o nowościach na stronie i różnych ciekawych możliwościach zarobku będziesz wiedział pierwszy. Nie spamuję, przekazuje konkretne informacje w zależności od tego co się wydarzy w danym tygodniu. Nie jestem osobą która lubi pisać o wszystkim dlatego raczej newslettery pojawiają się raz na 1-2 tygodnie w których podsumowuję dany okres. Wyjątkiem są oczywiście szybkie akcje jak np z Circle gdzie można było zarobić szybko minimum 5 Euro.

Pozdrawiam i zachęcam do przeglądania strony i komentowania bo strona powstała z myślą o Tobie i dla Ciebie więc chciałbym, żebyś był aktywnym członkiem tej społeczności i współtworzył Zarabianie Online – 4free24.eu!